30 тис. доларів США за укладання договору про будівництво - затримано посадовця Міноборони та посередника

16.09.2021   |  Новости

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури затримано на одержанні неправомірної вигоди начальника Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України та посередника (ч. 3 ст. 368 КК України). 

За даними слідства, вказані особи, перебуваючи у змові, організували схему вимагання неправомірної вигоди з представника ТОВ за вчинення дій пов’язаних з прийняттям сесією селищної ради рішення про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у смт. Гостомель Київської області. 
Крім того, кошти вимагалися за надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди та за укладення з Центральним територіальним управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України договорів про капітальне будівництво на земельних ділянках, розташованих в смт. Гостомель Київської області, що перебувають у віданні Міноборони, у тому числі на території військового містечка. Сума неправомірної вигоди складала 30 000 доларів США. 
У ході контролю за вчиненням злочину після одержання другої частини  неправомірної вигоди у сумі 20 тис. доларів США фігурантів затримано у порядку ст. 208 КПК України. 
Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру та застосування запобіжних заходів. 
На цей час тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії. Встановлюються інші учасники схеми.