Аеропорти «Київ» та «Запоріжжя» зачиняються на ремонт на початку вересня

23.08.2019   |  Новости

З 2 по 12 вересня аеропорт «Київ» буде закритий у зв’язку з реконструкцією злітно-посадкової смуги та частини льотного поля. У зв’язку з тимчасовим закриттям рейси 10 авіакомпаній будуть перенесені до аеропорту «Бориспіль». Пасажири, чий виліт намічений на ці дати, повинні звернутися до своїх авіакомпаній для уточнення статусу рейсу та переоформити бронь квитків.

Рейси авіакомпаній будуть розподілені між терміналами D і F аеропорту «Бориспіль». До терміналу D перенесено рейси авіакомпаній «Белавіа», «Alitalia», «Pegasus Airlines», «LOT» та «Мотор Січ».
До терміналу F — рейси авіакомпаній «Wizz Air», «Ernest Airlines», «Buta Airways», «Джоника», «Vueling».

Аеропорт «Запоріжжя» буде зачинено на період з 2 до 15 вересня у зв’язку з ремонтом злітно-посадкової смуги. Авіакомпанії «МАУ», «LOT» і «Turkish Airlines» на цей час скасовують свої рейси.

Пасажири рейсів, що відмінені, можуть отримати відповідний документ, який дозволить перебронювати білети на рейси, що вилітаюсь з Дніпра або іншого міста. Якщо пасажир відмовляється від перебронювання, він може отримати компенсацію вартості білетів.

Авіакомпанія «Мотор Січ» у зв’язку з закриттям аеропорту внесла зміни до свого розкладу. Скасовано рейси Запоріжжя-Київ та Київ-Запоріжжя.

Замість щоденних рейсів Запоріжжя-Мінськ та Мінськ-Запоріжжя будуть виконуватись рейси Дніпро-Мінськ та Мінськ-Дніпро у середу, п’ятницю та неділю. Замість рейсів Запоріжжя-Бургас та Бургас-Запоріжжя будуть рейси Дніпро-Бургас та Бургас-Дніпро. Пасажирам цих рейсів потрібно звернутися до компанії «Мотор Січ».


Читать другие новости

25.02.2020
Стартова ціна будівлі становить 9 млн 45 тис. 405 грн. Площа торгового комплексу (всіх будівель) — більше 17 тис.  кв. м.
подробнее
11.02.2020
Найменш активним ринок вторинного житла був у Чернівецькій, Закарпатській та Волинській областях, де до продажу пропонувалось менше ніж 2000 квартир обсягом 110...
подробнее
06.02.2020
Цікаво, коли в проекті є все: офіси, житло, кафе, і діти, і парковки, і ресторани, і магазини, і сервіси, і рекреація — тоді всім зручно, комфортно, безпечно і ...
подробнее
06.02.2020
Обсяг українського ринку металопластикових вікон за даними компанії Steko, становить близько 6 млн конструкцій в 2019 році, у вартісному вираженні, при середньо...
подробнее