АМКУ дозволив Varus купити мережу «Коло» з понад 250 магазинами

20.07.2026, 11:25

Антимонопольний комітет України дозволив мережі супермаркетів Varus придбати мережу магазинів «Коло». Відповідне рішення АМКУ ухвалив 16 липня. Varus купує 100% корпоративних прав ТОВ «Арітейл», яке є оператором «Коло». Інформує Property Times з посиланням на видання «Мінфін».

Varus — це мережа з 115 супермаркетів, заснована у 2003 році в Дніпрі. Належить бізнесменам Руслану Шостаку та Валерію Кіптику. Компанія розвиває кілька форматів: класичні супермаркети, магазини Varus To Go і онлайн-торгівлю.

«Коло» з'явилася у 2017 році і спеціалізується на магазинах формату «біля дому». Зараз мережа налічує понад 250 точок, розташованих переважно у Києві, Київській області та Одесі. Оператором виступає ТОВ «Арітейл», яке належить Геннадію Буткевичу, що є також співвласником найбільшої української мережі супермаркетів АТБ.

Після угоди Varus суттєво посилить позиції у сегменті convenience retail (магазини крокової доступності), що є одним із найбільш популярних форматів сучасної роздрібної торгівлі.

Команду «Коло» планують зберегти: понад 1 100 співробітників залишаться в об'єднаній компанії та отримають можливості для розвитку і кар'єрного зростання.

Слідкуйте за новинами в нашому  Telegram