Анонс XIX Міжнародної спеціалізованої виставки КОМУНТЕХ - 2021

30.07.2021   |  Новости

19 - 21 жовтня в МВЦ (Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») відбудеться 2021 XIX Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ - 2021. 

Виставка присвячена темі енерго- та ресурсозберігаючі технології, обладнанню, матеріали для комунальної теплоенергетики, утримання та експлуатація житлового фонду. 

Головна складова виставки - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор: Міністерство розвитку громад та територій України).

Тематична спрямованість заходів Конгресу (конференцій, семінарів, круглих столів) присвячена актуальним питанням галузі щодо визначення стратегічних напрямків реформування житлово‑комунального господарства України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку водопровідно‑каналізаційного господарства, енергозбереження на підприємствах галузі, системи тарифоутворення, забезпечення населення якісною питною водою, сучасного стану та проблем водних ресурсів, технологій очищення стічних вод, розробки національної стратегії поводження з відходами тощо.

За роки існування «КомунТех» став стартовим майданчиком для виходу на український ринок десятків успішних компаній, які сьогодні займають лідируючі позиції в галузі. Участь у виставці надасть експонентам унікальну можливість ефективно позиціонувати свій виставковий продукт, вивчити кон'юнктуру ринку, встановити нові контакти, залучити інвесторів і спонсорів, ініціювати просування власних проектів, укласти вигідні контракти. Виставка «КомунТех» націлена, в першу чергу, на цільову аудиторію, значна частина якої - це фахівці, які мають повноваження приймати рішення і брати участь у процесі закупівлі експонованої продукції.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Асоціації міст України.

Подробиці про подію: https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.htmlЧитать другие новости

17.08.2020
У фокусі форуму — готовність міст і громадян до кризових ситуацій, автоматизація процесів і технології, які допомагають відчувати себе захищеним в мінливому сві...
подробнее
14.08.2020
Розказуємо, які онлайн та офлайн активності на тему будівництва, нерухомості та пов'язаних галузей відбудуться восени.
подробнее