Анонсовано програму 13-го Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 

10.09.2021   |  Новости

Освітня платформа CANactions запрошує на Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2021, який відбудеться в Києві 18 вересня 2021 року у гібридному форматі.

Офлайн програма пройде на руфтопі робочого простору Kooperativ, Київ, Січових Стрільців 23А. 

Водночас всі події будуть транслюватись наживо в мережі Інтернет, завдяки чому буде забезпечено доступність фестивалю для всіх, хто так чи інакше не зміг долучитись до нього через перешкоди й обмеження різного характеру.

Організаторами передбачено різноманітну програму:

  1. Фестиваль відкриє неформальна зустріч з експерт/ками з різних тем житла за кавою у форматі World Cafe.  Усі охочі зможуть зануритися у дві обрані теми житлової політики та будівництва разом з Павлом Федорівим / Cedos, Олександром Кучерявим / Active House,  Анною Денисенко, Людмилою Кірюхіною / ЛУН Місто, Дар'єю Патлай / c/o Zukunft, Григорієм Зотовим / Architectural Prescription.
  1. Лекції провідних міжнародних експертів у сфері архітектури та міського розвитку. 

Спікери Фестивалю CANactions 2021: 

Kåre Stokholm Poulsgaard / 3XN Architects GXN Innovation (DK)

René Boer | Failed Architecture (NL)

Florian Hertweck | University of Luxembourg (DE)

Grisha Zotov / Architectural Prescription, CANactions School (NL) 

  1. CANactions School представить результати освітніх програм ‘Creating Homes for Tomorrow’ та ‘SPACES’ 2019-2020 років. 
  1. «Житло майбутнього чи майбутні проблеми? Хаотична забудова Києва» — дискусія за участі Віктора Зотова / CANactions, ZOTOV&CO, Павла Федоріва / Cedos, Дениса Суділковського /ЛУН, Олексія Пахомова / buro architects.

Модерує панель Тарас Кайдан / Хмарочос

В рамках дискусії будемо відверто говорити про те, куди прямує забудова Київської області й які правила гри нам потрібні тут і зараз.

  1. Ще одна дискусія — «Alternative Models for Living» — об’єднає у спільному діалозі європейських науковців, дослідників, працівників міських адміністрацій, митців та активістів, які разом будуть дискутувати про інноваційні міські стратегії житлової політики у східноєвропейських містах.

Спікери/ки: Emil Ivanescu / University of Architecture and Urbanism, Kacper Kępiński / NIAiU, Marija Marić / University of Luxembourg, Monika Konrad / Municipal Office of Town Planning and Development Strategy in the City of Warsaw, Radek Toman / Brno University of Technology, Zuzanna Mielczarek / NIAiU.

              Модерує: Romea Muryń / CANactions School.

  1. На фестивалі видавництво CANactions представить українське видання світового бестселеру «Будувати і жити. Етика міст» Річарда Сеннетта, видане за сприяння Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні та компанії SAGA Development.
  2. Виставка «Polyperiphery. Spaces of negotiation», організована Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki з Варшави.

Наслідуючи проблематику управління, поліцентричності, власності та колаборації, виставка презентує документацію польових візитів, інтерв'ю з локальними експертами, просторові дані та аналіз планувальних документів, що дає змогу побачити спільні та відмінні траєкторії вирішення викликів, пов'язаних з публічними просторами та житловою політикою у Східній Європі.

  1. Впродовж фестивалю ЛУН Місто проводитимуть опитування про благоустрій будинків Києва. Усі охочі зможуть перейти за посиланням QR коду для заповнення, взяти участь і спостерігати за результатами дослідження у реальному часі.
  1. Традиційне нагородження фіналістів і фіналісток Конкурсу молодих архітекторів 2021, організованого CANactions та Інститутом архітектури Дессау, Німеччина. 
  1. Фестиваль звершиться у форматі Drinks and music разом з Dj Kohan. 

Квитки у продажу: https://festival.canactions.com/tickets_ukr