БФ «ЖИТЛО для ВПО» повідомляє про закінчення першого Центру соціалізації для ВПО та про старт нового проєкту

08.12.2023   |  Новини

Зовсім скоро на території Ірпінської громади відкриється перший проєкт від БФ «ЖИТЛО для ВПО» — Центр соціалізації для ВПО. Фонд повідомив, що закінчив свою частину роботи з реконструкції занедбаної будівлі та чекає на підключення газопостачання. Дізнатися більше про проєкт можна в інтерв'ю президента фонду Ольги Соловей для Property Times.

 

БФ «ЖИТЛО для ВПО» розпочали новий проєкт з реконструкції закинутого будинку для літніх людей в селищі Стрижавка, Вінницької області. Експерти компанії 7CI Group провели всі потрібні обстеження будівлі / території та на волонтерських засадах розробили проєкт: вже є готові планування та візуалізація майбутнього Центру.

Центр Соціалізації для ВПО — це не просто тимчасове житло заради даху над головою, це сучасний, комфортний простір зі смартквартирами, окремою дитячою кімнатою для розвитку та ігор, місцем для роботи й дозвілля дорослих. В майбутньому Центрі для ВПО передбачено декілька типів квартир: типові, для багатодітної сім'ї та інклюзивна квартира. Загальний коридор зробили функціональним для оптимального використання площі.

БФ «ЖИТЛО для ВПО» запрошує бізнес долучитися до роботи над новим проєктом.