Біля Південного вокзалу відкриють ТЦ формату street retail

14.06.2019   |  Новости

Торговий центр, що будується біля Південного вокзалу за адресою вул. Георгія Кірпи, 2, зробить акцент на закладах громадського харчування, які мають привабити туди відвідувачів. Так головними якірними орендарями ТЦ мають стати мережеві ресторани Dinner’s та Mafia.

Про це повідомляє компанія Colliers International, що є ексклюзивним консультантом з оренди приміщень у ТЦ.

«Наприкінці другого кварталу поточного року в ТЦ відкриються двоповерхові заклади з літніми терасами на даху будівлі: ресторан Mafia та ресторан швидкого харчування Dinner’s», — говориться у повідомленні.

За інформацією компанії, загальна площа ресторану Mafia складатиме понад 500 кв. м, ресторану Dinner’s — 770 кв. м, із відкритими терасами на даху площею близько 300 кв. м кожна.

За словами заступника директора департаменту торговельної нерухомості Colliers International (Україна) Тетяни Марковської, Dinner’s і Mafia якісно доповнять та урізноманітнять існуючу пропозицію закладів громадського харчування в одному з найжвавіших районів міста, в безпосередній близькості до Південного вокзалу.

Відкриття торгового центру за адресою вул. Георгія Кирпи, 2 загальною площею 2000 кв. м заплановано на ІІ квартал 2019 року. Об’єкт відноситься до формату street retail — з окремими входами для кожного орендаря. Концепція проекту передбачає розміщення там двох ресторанів великих форматів, а також магазинів імпульсних і щоденних покупок. За інформацією КМДА, земельну ділянку за цією адресою у 2016 році було передано ТОВ «Полюс-центр» «для реконструкції підземної будівлі під багатофункціональний комплекс».


Читать другие новости

Сегодня, 12:10
Зараз будівля АП перебуває в управлінні Державного управління справами, і тільки комунальні послуги в цьому об'єкті обходяться платникам податків у 7 млн грн на...
подробнее
Сегодня, 11:20
На український ринок планують вийти: американський взуттєвий бренд Steve Madden, французький бренд одягу The Kooples, магазин іграшок Coin, італійська мережа ре...
подробнее
Сегодня, 09:15
Очікується, що СЕС почне постачати енергію до електромережі наприкінці 2019 року
подробнее
15.07.2019
Найменше сучасними торгівельними площами забезпечений Харків, дефіцит торгових приміщень складає біля 134 000 кв. м
подробнее