Budhouse Group залучили кредит на будівництво ТРЦ «Нікольський»

14.01.2020   |  Новости

Девелоперська компанія Budhouse Group підписала довгострокову кредитну угоду з польським державним банком розвитку BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego). Кредит буде виділено на будівництво ТРЦ «Нікольський» в Харкові. Загальна сума контракту склала 53,6 мільйонів євро.

Політичний і комерційний ризик угоди забезпечується страховим полісом KUKE. Відсутність українського банку в цій угоді доводить, що Budhouse Group був визнаний надійним девелопером, з яким можна реалізувати дорогі проекти.

"Рівень торгового центру «Нікольський» був високо оцінений польськими фахівцями, що істотно прискорило переговорний процес, — каже Максим Гаврюшин, операційний директор Budhouse Group. — Переговори по залученню коштів були розпочаті в кінці літа 2019 року, а вже до кінця грудня було підписано кредитну угоду. це безпрецедентні терміни по здійсненню такого роду угод. Реалізації сприяло: висока будівельна ступінь готовності проекту, краще, центральне розташування в місті, участь в проекті провідних мережевих операторів, професійна концепція проекту, унікальна в своєму роді для українського ринку".

Будівельні роботи на об’єкті були розморожені ще до підписання договору, влітку 2019 року. Протягом другого півріччя 2019 року було частково виконані фасадні роботи і завершено будівництво підземного переходу, який з’єднує торговий центр з пересадковою станцією метро. більш 80% площ ТРЦ вже здані в оренду або перебувають на стадії підписання. Закінчення будівництва торгового центру «Нікольський» планується в кінці поточного.

"Будівництвом об’єкта «під ключ» займається великий польський генпідрядник Unibep S. A. Ця компанія має величезний досвід реалізації великих проектів в різних країнах, що гарантує своєчасне введення в експлуатацію і високу якість будівництва, — уточнює Дмитро Чумаков, генеральний директор Budhouse Group.

Довідка. ТРЦ «Нікольський» розташований в центрі Харкова, на вул. Пушкінській, 2. Загальна площа комплексу складає 106 тис. кв. м, торгова — 53 тис. кв. м. ТРЦ встановив Національний рекорд Україна — «Найбільша конструкція у вигляді куполу на будівлі». Головним архітектором комплексу є ТАМ «А. В. Пашенько». Концепція і дизайн інтер’єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra. Девелопер проекту — Budhouse Group.


Читать другие новости

21.12.2019
Хаб стане місцем для навчання, розвитку та професійної орієнтації молоді з інвалідністю та сиріт, які після виходу з інтернату вперше опиняються у незнайомому д...
подробнее
20.12.2019
Загальна площа логістичного портфелю Dragon Capital становить 303 000 кв. м
подробнее
06.12.2019
Загальний період погашення позики — 25 років, включаючи пільговий період — 4 роки. При цьому перша дата погашення позики — 20.04.2022, а остання дата погашення ...
подробнее
15.11.2019
За результатами перемовин, 131 власник, або 90%, уклали на добровільних засадах угоди з міською радою, яка стала власником цих об’єктів. На викуп та супровідні ...
подробнее