CBRE Ukraine представила інтереси Regus в угоді з оренди офісного приміщення в БЦ Avenue 53

05.08.2020   |  Новости

Новини партнерів

У зв’язку із нещодавнім відкриттям нової локації міжнародним оператором офісів з повним обслуговуванням Regus у Києві, CBRE Ukraine, провідна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості в Україні, рада повідомити про завершення даної угоди з оренди офісного приміщення в бізнес-центрі Avenue 53.  

Компанія CBRE Ukraine представляла інтереси компанії IWG, яка є найбільшим у світі постачальником гнучких робочих просторів. До мережі компанії входить близько 3000 бізнес-центрів, розташованих у 900 містах і 120 країнах. Нова локація Regus, площею 1 680 кв.м, стала вже десятою в портфелі офісів з повним обслуговуванням міжнародного провайдера в Києві.  

Анастасія Качан, консультант з нерухомості, CBRE Ukraine, зазначила«Компанія Regus зупинила свій вибір на сучасному бізнес-центрі Avenue53, який відповідає усім вимогам клієнта. Розташування нової локації Regus у бізнес-центрі недалеко від центру міста у посткарантинний період стає більш популярним та дозволяє більшій кількості компаній стати резидентами локації, отримувати якісні послуги та надає можливість оптимізувати витрати на офіс у кризовий період. Ми дякуємо за довіру групі IWG, для нас це було своєрідним викликом супроводжувати вас в цьому процесі!»  

Анна Сільвестрова, керівник відділу офісної нерухомості, CBRE Ukraine, відмітила: «Останні роки ми спостерігаємо стрімкий розвиток сегменту гнучких офісів. Не винятком є міжнародний оператор гнучких офісів Regus, консультантом якого виступила наша команда. Ми мали велике задоволення працювати з Regus над проектом нової локації, адже це, хоч і не простий процес, проте фінальний результат завжди перевершує сподівання».  

Юлія Литвиненко, директор Regus в Україні, розказала: «Ми довго підбирали локацію саме на Проспекті Перемоги, оскільки часто чули від Резидентів, котрі щодня їдуть до центру столиці з боку Академмістечка, м. Ірпінь та напряму Гостомельського шосе, що вони витрачають більше години у заторах. Сьогодні час це найцінніше для кожного з нас. І витрачати його на затори нераціонально. Тому розширюючи нашу мережу в Києві, вибір став на користь сучасного Авеню 53. Вдячні команді професіоналів CBRE Ukraine за досконалий підбір згідно наших потреб та допомогу з full-cycle deal».  


Читать другие новости

18.09.2020
У новому проекті автовокзалу враховані всі вимоги щодо використання інфраструктури пасажирами з обмеженими можливостями.
подробнее
17.09.2020
Через невиконання сторонами своїх процесуальних обов’язків підготовче судове засідання відкладено на 15 жовтня 2020 року.
подробнее
17.09.2020
Здійснити реставрацію повинні до 31 грудня 2025 року.
подробнее
17.09.2020
Нещодавно буферна зона пам’яток була збільшена на більш ніж 100 гектарів згідно з наказом Міністерства культури, молоді та спорту.
подробнее