Чернишов заявив про спроби дискредитації

21.01.2021   |  Новости

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов заявив, шо від його імені керівникам підприємств почали надходити дзвінки з проханням перерахувати кошти на якісь рахунки, або  прийняти рішення кадрового характеру. Про це він написав на свої сторінці в Facebook.

«Закликаю усіх не піддаватися на провокації, не вірити і не робити того, що ці посланці вас просять від мого імені. Як то кажуть, якщо ви вирішили ліквідувати одну з найбільших корупційних годівниць в країні, або зайнятися регіональним розвитком без конвертів і не впевнені в правильності обраного шляху, зверніть увагу на якість і рівень аргументів ваших опонентів. Якщо вони вже просто не здатні до професійної дискусії і вдаються до найбрудніших методів дискредитації, то можна бути впевненим, що ми діємо правильно і ні в якому разі не можна зупинятися»,  зазначив Чернишов.

Він також зазначив, що діяльністю осіб, які вчинюють подібні дії, вже займаються відповідні органи.


Читать другие новости

20.01.2021
ЄС ставить перед собою амбітні цілі — досягнення повної декарбонізації будівель (без споживання нафти, газу та вугілля) до 2050 року.
подробнее
16.10.2020
Міністр підкреслив, що слід зосередити увагу на прискоренні будівництва проєктів сфери охорони здоров’я та деяким областям більш ретельно підходити до плануванн...
подробнее
30.06.2020
Чернишов додав, що цим питанням займатиметься його міністерство та додав, що процес прискориться.
подробнее