Чотири українські будівельні проєкти потрапили до списку номінантів CEEQA 2024

29.04.2024   |  Новини

Один офісний комплекс та три житлові комплекси були включені до списку номінантів на 2024 рік в рамках присудження нагороди CEEQA.  Про це стало відомо Property Times з пресрелізу конкурсу.

Unit.City B4 у Києві, новий кампус у комплексі Unit.City Innovation Park, потрапив до шорт-листу в номінації "Офісний комплекс року". Unit.City є першим офісним кампусом, який отримав сертифікат  LEED Silver.

У номінації "Найкращий житловий комплекс року" також увійшли три  українські проєкти. Усього у номінацію обрано 12 проектів, включаючи проекти у Празі, Варшаві, Гданську, Братиславі та Вільнюсі.

Linden Luxury Residences - це унікальний сучасний житловий проєкт від девелопера Budhouse Group, розташований в урядовому кварталі Києва. До складу ЖК входить  ресторан, лаунж і бар,  сад на даху, дитячий садок та спортивний комплекс, а також кінотеатр.

Greenville Pechersk - це проєкт від  девелопера Greenville Group, розташований у престижному Печерському районі Києва. Тут є власний дитячий садок та просторі дитячі та спортивні майданчики.

TRIIINITY, також у Києві, - новий житловий комплекс від девелопера Seven Hills. Проєкт розрахований на 409 квартир, до складу також входить  комерційна зона та дитячий майданчик.

Всі номінанти цьогорічних премій CEEQA були завершені  протягом 2023 року.

Переможці у 24 категоріях будуть оголошені 15 травня на церемонії нагородження CEEQA у Варшаві. Цей захід, який організовується щорічно з 2003 року, візьмуть участь більше 600 міжнародних і регіональних інвесторів, розробників, банків, юристів та постачальників послуг, активних на ринках 18 країн Центрально-Східної та Південно-Східної Європи, включаючи Україну.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що  СЕО Arricano Анна Чуботіна увійшла до складу журі одного з наймасштабніших конкурсів нерухомості в Європі — Central & Eastern European Real Estate Quality Awards 2024 (CEEQA).