Держархбудінспекція запроваджує інститут громадських помічників

11.09.2019   |  Новости

Голова ДАБІ Сергій Кузьмін спільно з Громадською радою при ДАБІ запровадив інститут громадських помічників Громадської ради при Держархбудінспекції. Відповідне Положення схвалено протокольним рішенням органу громадського контролю та затверджено Головою ДАБІ, інформує прес-служба інспекції.

Громадська рада при ДАБІ залучатиме помічників, аби надавати органам архітектурно-будівельного контролю експертні пропозиції, висновки, аналітичні матеріали, а також здійснювати громадський моніторинг діяльності центрального апарату та територіальних органів Держархбудінспекції.

Крім того, громадські помічники проводитимуть моніторинг об’єктів будівництва, та надаватимуть відповідному територіальному органу ДАБІ пропозиції щодо заходів контролю.

«Шляхом консультацій та фахових обговорень для громадських помічників були вироблені найбільш дієві механізми для реалізації їх повноважень. На даний момент інститут громадських помічників є найбільш ефективним інструментом підвищення прозорості роботи органів держархбудконтролю», — зазначив Сергій Кузьмін.

Серед головних повноважень громадських помічників, зокрема такі:

  • право бути присутнім під час інспекцій чи інших заходів контролю будівництва;
  • право доступу до всіх документів, що стосуються заходів держархбудконтролю;
  • можливість моніторингу та вільного доступу на будівництво.

Якщо кількість членів Громадської ради є фіксованою, то кількість громадських помічників необмежена, ним може стати будь-який громадянин України, що має освіту за професійним спрямуванням «Будівництво та архітектура» та має стаж роботи у містобудівній діяльності не менше трьох років.


Читать другие новости

09.09.2019
Pixel включає і офісні площі, причому їх можна ділити на блоки в 50 кв.м, що добре підходить стартапам. Також на загальній площі в 85 000 кв.м розмістяться мага...
подробнее
14.08.2019
Держархбудінспекція застерігає суб’єктів містобудівної діяльності бути обачливими та не ставати жертвами шахрайських дій. Наголошуємо, що керівництво ДАБІ жодни...
подробнее
12.08.2019
Реєстрація дозвільних документів на будівництво має здійснюватися виключно в межах строків, передбачених законодавством
подробнее
17.07.2019
Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Сергій Кузьмін не пройшов випробувальний термін і не може бути призначений очільником ДАБІ.
подробнее