Держтуризму передали Міністерству інфраструктури

10.09.2021, 10:45

Кабмін поклав на Міністерство інфраструктури функції забезпечення формування та реалізації державної політики в сфері туризму і курортів. У середу, 8 вересня, на засіданні було прийняте відповідне рішення.

У пояснювальній записці до проекту постанови зазначено, що її розроблено з метою забезпечення комплексного розвитку інфраструктури, зокрема туристичної.

Згідно із супутніми документами, замість Міністерства культури та інформаційної політики тепер Мінінфраструктури координуватиме Державне агентство розвитку туризму України.

Слідкуйте за новинами в нашому  Telegram