Держтуризму передали Міністерству інфраструктури
Кабмін поклав на Міністерство інфраструктури функції забезпечення формування та реалізації державної політики в сфері туризму і курортів. У середу, 8 вересня, на засіданні було прийняте відповідне рішення.
.jpg)
У пояснювальній записці до проекту постанови зазначено, що її розроблено з метою забезпечення комплексного розвитку інфраструктури, зокрема туристичної.
Згідно із супутніми документами, замість Міністерства культури та інформаційної політики тепер Мінінфраструктури координуватиме Державне агентство розвитку туризму України.
Слідкуйте за новинами в нашому Telegram
