ДІАМ відмовилася видати дозвіл на 18-поверховку біля Площі Слави

01.11.2021   |  Новини

Державна інспекція архітектури та містобудування України 21 жовтня відмовила ТОВ «Картас Траст Компані» у видачі дозволу на виконання будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція нежилого будинку (літ. А) під багатофункціональний комплекс» на вул. Михайла Омеляновича-Павленка (колишня – Суворова), 4. Про це свідчать дані Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, пишуть Наші Гроші

Підставами для відмови стало неподання:

  • дозволу на проведення робіт в історичних ареалах населених місць, який видає Міністерство культури;
  • документів, що підтверджують погодження з Мінкультури проєктів містобудівних, архітектурних та ландшафтних перетворень, меліоративних, шляхових, земляних робіт в історичних ареалах населених місць.

За даними техніко-економічних показників, багатофункціональний комплекс на вул. М. Омеляновича-Павленка, 4 нараховує 18 поверхів, загальна площа будівлі – 34 тис. кв. м.

Будівництво заплановане на ділянці площею 0,5 га, яка відповідно до Генплану м. Києва є територією громадських будівель і споруд. 

Містобудівні умови та обмеження на реконструкцію нежилого будинку по вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4 під багатофункціональний комплекс були видані у грудні 2017 року. Цей нежилий будинок площею 10 тис. кв. м з 2011 року належить ТОВ «Картас Траст Компані».