Dragon Capital підтвердили купівлю Ідея Банку
Компанії групи Dragon Capital та приватні інвестори 20 грудня підписали угоду про придбання 100% акцій Ідея Банку у Getin Holding S.A. (Польща). Про це повідомляє прес-служба компанії у Facebook.

«Dragon Capital не коментує комерційні умови до завершення угоди. Угода набере чинності після погодження Антимонопольним комітетом України та Національним Банком України, а також після виконання сторонами попередніх умов угоди», — йдеться у повідомленні.
Раніше видання FinClub повідомило, що польська компанія Getin Holding S.A. та українська інвесткомпанія Dragon Capital близькі до підписання угоди про продаж «Ідея Банку».
Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційних банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром в держреєстрі зазначений громадянин Чехії Томаш Фіала.

