ЄБРР і Євросоюз нададуть 120 мільйонів євро на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні

09.10.2019   |  Новости

Європейський банк реконструкції та розвитку спільно з Європейським Союзом відкриває нову програму фінансування малого та середнього бізнесу в Україні в обсязі 120 млн євро.

Як говориться в повідомленні ЄБРР, кошти в обсязі до 70 млн євро в місцевій валюті будуть доступні через банки-партнери: «Райффайзен Банк Аваль», «ПроКредит Банк» і «ОТП Банк». Крім того, програма отримає фінансовий грант Євросоюзу в рамках програми EU4Business. У ході презентації нової програми в ЄБРР було підписано угоди з банками-партнерами, згідно з якими, вони отримають кредити в гривні.

У тому числі «ОТП Банк» отримає еквівалент 25 млн дол., «ПроКредит Банк» — еквівалент 20 млн євро, «Райффайзен Банк Аваль» — еквівалент 25 млн євро.

При цьому, загалом малий бізнес в Україні отримає нове фінансування в обсязі до 120 млн євро в місцевій валюті на інвестиції і для поповнення оборотного капіталу. «Ця фінансова ініціатива ЄБРР і ЄС чітко демонструє нашу відданість Україні. Ми підтримуємо інвестиційне фінансування малого і середнього бізнесу, успіх якого має важливе значення для розвитку національної економіки», — прокоментував Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.


Читать другие новости

04.09.2019
Угоду з банком підписав заступник Одеського міського голови Павло Вугельман.
подробнее
30.07.2019
НЕК «Укренерго» використовує цей 15-річний кредит під державну гарантію для закупівлі до 26 нових трансформаторів, а також автоматизації та модернізації 12 висо...
подробнее
17.07.2019
Загальна вартість зведення Дніпро-Бузької ВЕС оцінюється у 188,64 мільйона євро, водночас, яку частку з цієї суми профінансує ЄБРР наразі не розголошується.
подробнее