ЄБРР і Євросоюз нададуть 120 мільйонів євро на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні

09.10.2019   |  Новости

Європейський банк реконструкції та розвитку спільно з Європейським Союзом відкриває нову програму фінансування малого та середнього бізнесу в Україні в обсязі 120 млн євро.

Як говориться в повідомленні ЄБРР, кошти в обсязі до 70 млн євро в місцевій валюті будуть доступні через банки-партнери: «Райффайзен Банк Аваль», «ПроКредит Банк» і «ОТП Банк». Крім того, програма отримає фінансовий грант Євросоюзу в рамках програми EU4Business. У ході презентації нової програми в ЄБРР було підписано угоди з банками-партнерами, згідно з якими, вони отримають кредити в гривні.

У тому числі «ОТП Банк» отримає еквівалент 25 млн дол., «ПроКредит Банк» — еквівалент 20 млн євро, «Райффайзен Банк Аваль» — еквівалент 25 млн євро.

При цьому, загалом малий бізнес в Україні отримає нове фінансування в обсязі до 120 млн євро в місцевій валюті на інвестиції і для поповнення оборотного капіталу. «Ця фінансова ініціатива ЄБРР і ЄС чітко демонструє нашу відданість Україні. Ми підтримуємо інвестиційне фінансування малого і середнього бізнесу, успіх якого має важливе значення для розвитку національної економіки», — прокоментував Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.


Читать другие новости

20.03.2020
За словами Усова, відповідно до духу часу, угода підписана віддалено.
подробнее
25.02.2020
Проект допоможе розширити існуючу загальну орендну площу на 18 131 кв. м до кінця 2022 року
подробнее
20.12.2019
Очікується, що створить близько 85 000 нових робочих місць на етапах будівництва та експлуатації, сприятиме збільшенню ВВП Греції та генерує значні суми податко...
подробнее
01.11.2019
За підтримки ЄБРР буде підготовлена ​​і подана заявка на отримання грантового фінансування ЄС для реалізації проекту
подробнее