ФГВФО продав будівлю банку Хрещатик за 425 мільйонів

11.09.2019   |  Новости

Фонд гарантування вкладів фізосіб продав через голландський аукціон на майданчику ProZorro. Продаж офіс банку Хрещатик площею 7 499,7 кв. м. Початкова ціна лота становила 425,13 млн грн, передає Финклуб.

Аукціон був припинений як тільки стартували торги, тому переможець аукціону — ПАТ «Дніпробудмашина» викуповує об’єкт за стартовою ціною.

Нагадаємо, що нежитлова будівля знаходиться в центрі Києва на вул. Прорізній, 8 (будівля, А). Приміщення обладнано інженерними системами: водопостачання, електрозабезпечення, теплопостачання, має товсті кам’яні стіни і високі стелі, що притаманне для центру Києва. Як і більшість споруд на Прорізній, будівля побудована в середині минулого століття в рамках реконструкції міста після війни. Поруч мальовничий сквер і станція метро Хрещатик. Аукціон відбувся 29 серпня, а вже 30 серпня переможець підписав протокол торгів. 2 вересня його завізував ліквідатор банку Хрещатик. Зараз угода перебуває на етапі очікування підписання договору купівлі-продажу.


Читать другие новости

16.09.2019
Близько 61% опитаних розглядають оренду замість покупки, навіть коли вони вийдуть на пенсію
подробнее
19.08.2019
Будівля знаходиться у центрі Києва на вул. Прорізній, 8.
подробнее
13.08.2019
Зазначається, що мегапул включає в себе активи, які виставлялися на продаж у складі 1-1,5-мільярдних пулів, та які не були викуплені
подробнее