ФГВФО здав в оренду нерухомість Місто Банку

10.06.2021   |  Новини

Фонд гарантування вкладів фізосіб провів перші успішні електронні аукціони з передачі в оренду нерухомого майна збанкрутілого Місто Банку на понад 201 тис. грн.

За даними ФГВФО, на аукціоні 8 червня, зокрема, продано права на оренду сучасного котеджного комплексу та земельної ділянки під Києвом, розташованих у с. Козин, на вул. Престижній, 11.

Ціну оренди об’єкту на аукціоні було збільшено вдвічі від попередньої орендної ставки, встановленої банком за користування цією нерухомістю до переходу під управління Фонду. За результатами відкритих торгів вона досягла 161 108,50 грн.

Також успішно завершився аукціон з передачі в оренду двоповерхової офісної будівлі в м. Дніпро на вул. Верхній, 7 загальною площею 562,6 кв. м. Ціну оренди цього об’єкту на аукціоні було збільшено майже на 19% від попередньої ставки, за якою нерухомість передавалася в оренду банком до початку його ліквідації. За результатами відкритих торгів вона досягла 40 507,20 грн.

Внаслідок значного попиту на нерухомість банку з боку потенційних орендарів право оренди було реалізовано вже на перших торгах.

«Ми вважаємо такі результати дуже вдалими. Проведення аукціонів Фонду гарантування з оренди нерухомості банків у системі ProZorro.Продажі дозволило привернути ще більше уваги до таких об’єктів з боку потенційних орендарів та збільшити конкуренцію між ними, завдяки численним клієнтам і електронним майданчикам, підключеним до системи. Таким чином, сам ринок визначив справедливу ціну оренди нерухомого майна», – зазначила заступниця директора-розпорядника ФГВФО Ольга Білай.