Підрядник реконструкції Шулявського мосту, що був пов'язаний з Микитасем, оголосив про банкрутство

15.04.2021   |  Новости

Компанія «Північно-Український Будівельний Альянс», що є генпідрядником реконструкції Шулявського шляхопроводу, почала процедуру банкрутства. Про це свідчить ухвала від 1 березня. Про це пишуть Наші гроші. Як зазначається, Господарський суд Києва затвердив план санації фірми до відкриття провадження у справі про банкрутство, так як вважається, що санація є більш вигідною для кредиторів, ніж ліквідація фірми.

Нагадаємо, Шулявський міст частково обрушився взимку 2017 року. Весною весною 2019-го його почали реконструювати, але фактично знесли і відбудували заново. Головну конструкцію над проспектом Перемоги змонтували в жовтні 2020 року, а проїзд по Шулявському мосту відкрили після ремонту в грудні.

Проте, для повного завершення реконструкції необхідно знести цех № 5 заводу «Більшовик», який заважає будівництву з’їзду з шляхопроводу. На реконструкцію шляхопроводу витратили більше 1 мільярда гривень, хоча початкова ціна проекту була в межах 599 мільйонів грн. В кінці минулого року на шляхопроводі прямо на проїжджу частину звалилися три ліхтарі. В результаті інциденту пошкодження отримали декілька авто, обійшлося без людських жертв.

Виконанням плану санації покладається на керівника «Північно-Українського Будівельного Альянсу». Ним є Олександр Віталійович Дорош.

Відзначимо, що основні кредитори (разом – 945,69 млн грн) – ФК «Житло Капітал» і «Каса народної допомоги», як і ТОВ «Північно-Український Будівельний Альянс» входять до групи «Укрбуд», яку раніше контролював екс-нардеп Максим Микитась. Однак, у подальшому контроль над корпорацією отримали його топ-менеджери. Нинішнім власником ТОВ «Північно-Український Будівельний Альянс» є Андрій Якусевич.


Читать другие новости

29.01.2021
Виставлені на продаж ділянки є привабливим об’єктом інвестування, особливо для компаній, які працюють у сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості, а...
подробнее
22.01.2021
«Всі вимоги кредиторів повинні бути пред’явлені до 16 лютого 2021 року», — повідомляє видання, яке має у своєму розпорядженні копію листа.
подробнее
29.12.2020
Стартова ціна складала 105,8 млн грн. У торгах брали участь чотири компанії
подробнее