Фонд гарантування продає активи ще двох банків

18.11.2019   |  Новости

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 20 грудня 2019 року продає пул активів юридичних осіб, що перебувають на балансі двох неплатоспроможних банків за стартовою ціною 500 млн грн.
Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

«20 грудня у системі ProZorro. Продажі, відбудеться аукціон з продажу пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі двох неплатоспроможних банків. А саме: АТ „ВТБ Банк“ та АТ „Дельта Банк“. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону», — йдеться в повідомленні. Стартова ціна пулу — 500 млн грн.

У Фонді гарантування зазначають, що до складу пулу увійшли права вимоги за 41 кредитом юридичних осіб. Середня прострочена заборгованість за кредитами — 7 років. Загальна заборгованість за договорами склала 2 403 млн грн. За 37 кредитами тривають судові провадження, 13 кредитів перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Значна частина кредитів не забезпечені заставою. Проте кілька з них мають у заставі комерційну нерухомість, зокрема в Одеській та Полтавській областях. У забезпеченні за іншими: цінні папери, товари в обороті, фінансова порука, майнові права, обладнання.

Пул був сформований за календарним підходом. Тобто до його складу увійшли активи, що попередньо виставлялись на індивідуальні торги, але не були викуплені.


Читать другие новости

17.04.2020
З'являється швидка та зручна альтернатива для невеликих допорогових закупівель — онлайн-магазин для державних закупівельників Prozorro Market.
подробнее
02.03.2020
Такий підхід до тарифів має зменшити перекос між оскарженням невеликих і дороговартісних закупівель, і малий та середній бізнес буде більш вмотивованим подавати...
подробнее
23.01.2020
За принципом роботи Prozorro Market є звичайним інтернет-магазином для бюджетних установ і як будь-який маркетплейс стягує з бізнесу платню за розміщення там то...
подробнее
13.01.2020
Представник проекту Юрій Ніколов також зазначив, що будівельні компанії нечасто скаржаться до АМКУ. Що ж до заяв забудовників житла, то їх доля серед всіх незад...
подробнее