Французи планують побудувати у Маріуполі переробний комплекс потужністю 126 тонн сміття на рік

12.06.2019   |  Новости

 У Маріуполі планують побудувати переробний комплекс потужністю 126 тонн сміття на рік.  Проект майбутнього комплексу з переробки твердих побутових відходів презентувала французька компанія Beten ingenierie, передає shotam.info.

«Головна мета — знизити до мінімуму захоронення сміття на міському полігоні, — пояснює менеджер компанії „Beten ingenierie“ Квентін Бланж. — Це робитиметься завдяки вторинному використанню твердих побутових відходів і збільшенню їх утилізації до 60%».

На даний момент триває експертна оцінка запропонованих варіантів комплексу, які, зокрема, передбачають компостування, сортування і видобуток біогазу.

«Припускаємо, що у вересні ми отримаємо позитивний висновок із проекту і вже зможемо готуватися до будівництва, — розповів директор КП „Полігон ТПВ“ Віктор Азізов. — Цей комплекс буде одним з найбільших в Україні, його проектна потужність становить 126 тонн сміття на рік».

Французькі представники прагнуть знайти золоту середину, яка дозволить не підвищувати тарифи на сміття. Незабаром екопроект представлять громадськості. В обговоренні будуть задіяні міська влада, громадські активісти, представники муніципалітету і небайдужі маріупольці. Затвердити остаточний варіант майбутнього комплексу з переробки твердих відходів мають намір до кінця 2019 року.


Читать другие новости

11.09.2019
Компанія має намір побудувати сміттєпереробний завод на ділянці площею 5 га
подробнее
04.09.2019
Угоду з банком підписав заступник Одеського міського голови Павло Вугельман.
подробнее
14.08.2019
Завершено конкурс на визначення технічного консультанта із будівництва майбутнього сміттєпереробного заводу у Львові
подробнее