Французи планують побудувати у Маріуполі переробний комплекс потужністю 126 тонн сміття на рік

12.06.2019   |  Новости

 У Маріуполі планують побудувати переробний комплекс потужністю 126 тонн сміття на рік.  Проект майбутнього комплексу з переробки твердих побутових відходів презентувала французька компанія Beten ingenierie, передає shotam.info.

«Головна мета — знизити до мінімуму захоронення сміття на міському полігоні, — пояснює менеджер компанії „Beten ingenierie“ Квентін Бланж. — Це робитиметься завдяки вторинному використанню твердих побутових відходів і збільшенню їх утилізації до 60%».

На даний момент триває експертна оцінка запропонованих варіантів комплексу, які, зокрема, передбачають компостування, сортування і видобуток біогазу.

«Припускаємо, що у вересні ми отримаємо позитивний висновок із проекту і вже зможемо готуватися до будівництва, — розповів директор КП „Полігон ТПВ“ Віктор Азізов. — Цей комплекс буде одним з найбільших в Україні, його проектна потужність становить 126 тонн сміття на рік».

Французькі представники прагнуть знайти золоту середину, яка дозволить не підвищувати тарифи на сміття. Незабаром екопроект представлять громадськості. В обговоренні будуть задіяні міська влада, громадські активісти, представники муніципалітету і небайдужі маріупольці. Затвердити остаточний варіант майбутнього комплексу з переробки твердих відходів мають намір до кінця 2019 року.


Читать другие новости

19.06.2019
«Сьогодні Google є одним з найбільших роботодавців Bay Area. В усьому регіоні одне питання виділяється як особливо гострий і складний: житло. Відсутність нової ...
подробнее
19.06.2019
Зараз компанія відновила процес створення pipe line і до кінця поточного року планує закрити близько 10 угод у сфері нерухомості і private equity.
подробнее
06.06.2019
Разом з іспанським урядом тут реалізують проект «зелених» інвестицій, завдяки якому модернізують заклади за сучасними екологічними стандартами.
подробнее
06.06.2019
Зазначимо, що загальна вартість проекту має скласти близько 124 млн євро.
подробнее