Головному архітектору Тернополя загрожує 5 років в’язниці

06.09.2021   |  Новости

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради, головний архітектор Тернополя Василя Бесаги, який внаслідок службової недбалості, погодив проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки вартістю понад 1,3 млн грн за (ч. 2 ст. 367 КК України), пише Тижневик Номер 1.

Розслідуванням встановлено, що чиновник, перебуваючи на посаді в Тернопільській міській раді, знаючи про невідповідність проєкту відведення земельної ділянки нормам законів України, генеральному плану м. Тернополя, плану зонування території м. Тернопіль, погодив відповідний проєкт.

Як повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури, в ході досудового розслідування проведено комплексну експертизу з питань землеустрою та оціночно-земельну експертизи, за результатами яких підтверджено збитки громаді міста Тернополя, завдані неправомірними діями чиновника, на загальну суму 1 305 770 грн. Слідство у справі здійснювали слідчі ГУНП у Тернопільській області.

Обвинувачений за ч. 2 ст. 367 КК України карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.