Конференції у сфері нерухомості, інвестування та архітектури

11.06.2019   |  Новости

Property Times підібрав  цікаві події у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у червні та липні. Публікація буде доповнюватися.

Kyiv Invest Meetup #5 - Real estate investing

Коли: 13 червня 2019

Де: Київ, Юніт.Сіті

Kyiv Invest Meetup 5 буде сфокусований на інвестиціях у нерухомість. 100 приватних інвесторів поділяться досвідом та розберуть кейси спікерів. Прибуток мітапу йде на проект навчання дітей сиріт від ГО Освіторія.

Подія в Faceboоk: https://www.facebook.com/events/2148968878552245/

InvestPro Ukraine Kyiv 2019

Коли: 24 червня 2019 

Де: Київ, готель Hilton

Щорічна міжнародна B2С конференція InvestPro Ukraine Kyiv 2019 буде присвячена різним темам, зокрема, комплаєнс-ризики та корпоративна структура, особливості комплаєнсу в країнах ЄС, як треба робити інвестиції в нерухомість та бізнес. Виступлять спікери з 15 країн світу. Також планується нетворкінг з майбутніми партнерами.

Сайт події: https://bosco-conference.com

RAU Investment Forum 2019

Коли: 18 червня 2019 року

Де: Київ, Мистецький Арсенал

RAU Investment Forum 2019 — це перший в Україні спеціалізований міжнародний форум для інвесторів у рітейл і торговельну нерухомість. Форум відвідають понад 300 учасників, серед яких ключові гравці ринку рітейлу та девелопменту України та Європи. Захід стане найбільшою в країні платформою для взаємодії, обміну досвідом і залучення міжнародних інвестицій для розвитку українського бізнесу. 

Подія в Facebook: https://www.facebook.com/events/2337716209884364/

Industry4Ukraine Forum 2019

Коли: 25 червня 

Де: в приміщенні Бізнес-центру СООР-Україна (6-й поверх, зал «Eleven Hall»), м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11

25 червня в Києві  відбудеться Industry4Ukraine Forum 2019, перша зустріч представників промислових бізнес-асоціацій та кластерівдля узгодження та прийняття Маніфесту платформи Industry4Ukraine. Деталізація та обговорення положень документу в контексті вимог до всіх гілок влади — в центрі уваги учасників форуму. Основна тема форуму: «Як скористатись вікном можливостей нового політичного циклу для радикального покращення умов промислового розвитку в країні?»

Сайт події: https://www.industry4ukraine.net/forum/

 

FMCG Logistics Forum 2019

Коли: 4 липня

Де: Київ, вул. Смоленська, 3133, БЦ Compass FM, 9:00  16:30

Ключова бізнес-подія, яка збирає для комплексної зустрічі лідерів галузі FMSG  для обговорення питань співробітництва, пошуку оптимальних рішень для зниження витрат і підвищення ефективності бізнесу, вирішення питань ефективного співробітництва по всьому ланцюгу постачань, організації ефективної логістики, складських процесів і управління ланцюгами поставок (SCM), ведення ефективного обліку та контролю товарів, використання систем управління запасами, транспортом і складом, використання інновацій, передових рішень, додатків і сервісів для управління, контролю і обліку, бізнес-аналізу, електронного обміну даними, оптимізації бізнес-процесів, отримання практичних механізмів підвищення ефективності, рентабельності, конкурентоспроможності та прибутковості бізнесу, знайомства з передовим світовим досвідом та стандартами ведення бізнесу від провідних експертів і практиків галузі.

Cайт події: http://www.summitbiz.com.ua

Realty Sammit

Коли: 5-6 липня

Де: Одеса, Одесский академический театр музыкальной комедии, Пантелеймоновская, 3

Мета та місія  саміту: підвищити рівень кваліфікації агентств нерухомості і ріелторів,сприяти створенню професійної спільноти, визначити ефективні інструменти digital marketing 2019, сприяти розвитку екосистеми нерухомості в Україні.   Також в програмі майстер-класи продажів і оренди нерухомості, від експертів.

Сайт події: http://realty-summit.od.ua/#sammit

 

Всеукраїнський архітектурний фестиваль PROSTONEBA

Коли: 26-28 липня 2019 року

Де: Київ, ВДНХ

Організатори: Агенція з архітектури та дизайну Zdorenko Agency, журнал Prima Interior. Кращі архітектори та дизайнери презентують свої роботи, реалізовані не тільки в Україні, а й за її межами, також плануються круглі столи з інвесторами та девелоперами.

Подія: https://www.facebook.com/prostoneba.fest/

 

 


Читать другие новости

23.01.2020
Завдяки ВКАД буде спрощено сполучення в приміській зоні Києва
подробнее
22.01.2020
Активісті вважають, шо саме власник новобудови поруч намагався позбавити дачу охоронного статусу.
подробнее
21.01.2020
Сьогодні будівельники перевлаштовують мережі побутової і дощової каналізації, здійснюють комплекс робіт зі спорудження лівоповоротних з’їздів (
подробнее
20.01.2020
На його думку, потрібно створити можливості, щоб галузь показала таке зростання. А для цього потрібні певні передумови
подробнее