КБУ запрошує на  ексклюзивну панель «Архітектурні тренди»

22.03.2021   |  Новини

24 березня о 14.00 в онлайн форматі відбудеться ексклюзивна панель Конфедерації будівельників України «Архітектурні тренди». Архітектор завжди працює заради комфорту людей, створює нове бачення простору. Ця сфера діяльності допомагає людям жити комфортно, користуючись тим, що ти будуєш. Архітектор завжди працює з майбутнім та причетний до глобальних змін.

Реєстрація за посиланням: https://zoom.us/meeting/register/tJEtfuGqqjIvH9FZ7K1zfN67Eknya-3VKWpn

Знайомимо вас із учасниками заходу:

- Президент КБУ Лев Парцхаладзе у вступному слові розповість про важливість нових архітектурних трендів і яких саме потребують українці.

- Модераторка панелі - народна депутатка України, заслужена архітекторка України Ганна Бондар.

- Засновник та головний архітектор «Прое́ктні систе́ми ЛТД» Андрій Миргородський розповість про «Виклики, що стоять перед архітектором або як уникнути необоротних змін якості життя».

Дмитро Васильєв, співзасновник і головний архітектор Archimatika розповість в чому основний дефіцит жителів наших міст і, що лежить в основі успішних проєктів його компанії та виступить із наступною темою: «2020 архітектура змін / 2021 архітектура зростання».

- Співзасновник та креативний директор AIMM Group Анна Іскіердо розкриє тематику «Архітектурні тенденції, що міняють міста й інфраструктуру».

Віталій Бойко, засновник та керівник “Urban Experts” детально висвітлить таку тематику: «Архітектура, в котру готові інвестувати».

Олександр Кумейко, директор “ОКСІ-К” висвітлить тематику Архітектор і нові можливості технологій».

- Засновник та генеральний директор Magnate Design Centre Олег Горб детально розкриє наступну тематику: “Модифікація офісів та комерційної нерухомості. Прогнози зовнішнього вигляду офісу майбутнього»..

Тетяна Тиманова, концепт-маркетолог Zezman представить тематику: «Мультифункціональна нерухомість: Об'єднуємо розділяючи».

Олексій Войтюк, проджект менеджер «Розсадник декоративних рослин “Єва”» розкаже про: «Тренди та інновації ландшафтної архітектури».