Кличко розказав, хто проведе аудит по добудові ЖК банку «Аркада», який став неплатоспроможним

26.08.2020   |  Новини

Мер Києва Віталій Кличко доручив ХК «Київміськбуд» провести аудит житлових комплексів «Еврика», «Патріотика» і «Патріотика на озерах», які належали Фонду фінансування будівництва (ФФБ) під керівництвом банку «Аркада»,  з метою завершення будівництва об'єктів.

«Підприємство "Київміськбуд" проведе аудит по добудові житлових комплексів. За його результатами інвесторам буде запропоновано алгоритм завершення будівництва житлових комплексів "Еврика", "Патріотика" і "Патріотика на озерах". Я вже дав відповідне доручення і сподіваюся через кілька місяців ми отримаємо більш детальну інформацію про це», — повідомив мер Києва Віталій Кличко в середу в ході прес-конференції про ситуацію з банком «Аркада».

У ХК «Київміськбуд» також прокоментували цю новину. «Дійсно, «Київміськбуд» проведе аудит житлових комплексів «Аркади». На даному етапі мова йде виключно про аудит, ніяких інших зобов’язань «Київміськбуд» у питаннях будівництва комплексів наразі не має», — зазначено у офіційній позиції  забудовника.