Київську гумову фабрику перетворили на бізнес-центр, відкритий для всіх містян

12.08.2020   |  Новости

На місці Київської фабрики гумових виробів на Амурській, 6, де завершилась ревіталізація колишніх корпусів та цехів, тепер працюватиме бізнес-центр класу В — City Garden.

Оновленням займалась девелоперська компанія FORUM, якій належать будівлі колишньої фабрики. Автори реконструкції майбутнього БЦ надихались нью-йоркським Брайант-парком, пише Хмарочос.

Створенням архітектури будівель займалась Кооперація SYNECTIC A, а саме тімлід та засновник Вітя Герасименко та архітектори Дмитро Петрук та Богдан Рохманійко.

Зроблена відкрита для гостей територію, де буде багато відкритих інфраструктурних об’єктів: кав’ярні, ресторан, відділення банків, та ін.

На трьох гектарах території City Garden наразі розміщено сім корпусів з робочими просторами, облаштований майданчик для автомобілів та сети для велосипедів, є спортзал і студія йоги доступні для користування орендарів.

Ще одна особливість нового БЦ: тут використовуються всі дахи корпусів. Для резидентів обладнані зона барбекю й тераси для відпочинку. На одному з дахів згодом планують створити мульти-корт для тренувань.

Нагадаємо, ми вже писали про відкриття цього БЦ.


Читать другие новости

25.09.2020
В SAGA Development підкреслюють, що однією з вагомих причин демонтажу став незаконний характер конструкцій. 
подробнее
18.09.2020
У новому проекті автовокзалу враховані всі вимоги щодо використання інфраструктури пасажирами з обмеженими можливостями.
подробнее
18.09.2020
Орендна площа БЦ складе більше 17 400 кв. м, з яких 16 150 кв. м буде відведено під офісні приміщення та ще 1270 кв. м — під торгові. В рамках будівництва також...
подробнее
17.09.2020
Через невиконання сторонами своїх процесуальних обов’язків підготовче судове засідання відкладено на 15 жовтня 2020 року.
подробнее