Компанія Parimatch Tech відкрила локацію в Києві з дизайном від київської студії ZIKZAK

25.08.2021   |  Новини

Новини партнерів

Parimatch Tech — міжнародна продуктова компанія, яка розробляє технологічні та маркетингові рішення в індустрії ігор і розваг для бренду Parimatch — відкрила новий офісний простір в Києві, який функціонує як коворкінг. Проєктування, дизайн простору і реалізацію проєкту було довірено студії дизайну ZIKZAK. Фахівці компанії ZIKZAK зуміли об'єднати в дизайні сучасні технології, модні архітектурні тенденції і природу. Такий підхід дозволив створити дійсно універсальний простір, який може бути використано і для роботи, і для відпочинку.

Темна і тепла колірна гама, яку вибрали дизайнери, створює вишукану, лаконічну і водночас затишну обстановку. Зона deep work зі звукопоглинальними панелями дозволяє вести активні обговорення, не заважаючи роботі або відпочинку інших співробітників і гостей. Також відвідувачі і співробітники простору можуть спокійно провести переговори або ZOOM-конференцію в невеликих phone booth.

Олена Діканюк, адміністративний директор Parimatch Tech, поділилася: «Унікальний задум полягав в тому, щоб в нових реаліях офісного та бізнес-середовища створити простір, який буде в собі поєднувати інтер'єр, що асоціюється з бізнес-поїздками та відпочинком. Для реалізації даного завдання ми вирішили використовувати стандарти в плануванні просторів для готельних лобі та залів бізнес-класу аеропортів. Також нам хотілося створити оптимальну функціональність, яка дозволила б максимально утилізувати спейс, поєднуючи всі останні тренди в плануванні комерційних об'єктів. У нашому просторі можна провести зустріч і попрацювати в лобі форматі, у high table, у відкритій зоні для спільної роботи в класичному форматі. Гнучкість і багатофункціональність у всьому — це саме про унікальний простір Parimatch Tech».

Сама локація розділена на кілька зон:

  • зона рецепції;
  • зона роботи асистентів;
  • lounge zone із зоною спільної роботи;
  • мультифункціональний кабінет для конфіденційних і зустрічей з VIP партнерами;
  • переговорна кімната-трансформер;
  • зона deep work;
  • food zone;
  • тераса з видом на Дніпро і лівий берег Києва.

Затишна тераса зі столиками та м'якими диванчиками прекрасно підходить для відпочинку після продуктивної роботи і проведення корпоративних івентів.

Простір знаходиться в серці столиці, в бізнес-центрі Summit, з вікон якого відкривається вид на Дніпро. Саме локація будівлі надихнула бренд Parimatch і фахівців ZIKZAK на створення нового простору.

«Основна ідея проекту Parimatch Tech — поєднання останніх тенденцій в дизайні і фірмового стилю компанії. І нам це вдалося! Офісний простір повністю відповідає потребам високотехнологічної компанії. Тут кожен знайде куточок до душі, всім зручно працювати, відпочивати і спілкуватися. Простір-акумулятор енергії, який заряджає позитивом, драйвом і прагненням досягти більшого»,  — зазначила  Лілія Цимбал, архітектор студії ZIKZAK.

Центри розробки Parimatch Tech працюють в різних країнах світу, найбільший центр знаходиться в Києві. З березня 2020 року компанія працює в форматі гібридного ремоута, надаючи співробітникам можливість бронювати собі місця в коворкінг просторах, таких як Summit.