Парцхаладзе повертається на посаду президента КБУ

03.10.2019   |  Новини

Лев Парцхаладзе знову обійме посаду президента Конфедерації будівельників України. Про це повідомила пресслужба КБУ.

«Відсьогодні Лев Парцхаладзе офіційно повертається до виконання обов’язків Президента Конфедерації будівельників України. З Левом Ревазовичем ми разом пройшли, як кажуть, і вогонь, і воду, і мідні труби. І впевнені, що попереду ще багато нових крутих звершень, проектів та цілей! Будуємо Україну разом!», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 20 грудня 2016 року, під час засідання Ради директорів КБУ, Лев Парцхаладзе, на той час заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, повідомив про призупинення своїх повноважень у якості президента Конфедерації будівельників України. Відповідне рішення членами Конфедерації було прийнято одноголосно.

У вересні 2019 Кабінет міністрів України звільнив Льва Парцхаладзе з посади заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з 2 жовтня 2019 року.

Конфедерація будівельників України об’єднує понад 700 будівельних холдингових компаній і професійних організацій у галузі. Сьогодні це найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, яке відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку. КБУ – саморегульована організація і має свої представництва у всіх регіонах України. Її пріоритетні завдання: удосконалення нормативно-правової бази, реалізація програм будівництва доступного житла, покращення інвестиційного клімату, встановлення прозорих норм розвитку будівельного комплексу та інші важливі зміни.