Конференції, форуми та виставки осені-2020

14.08.2020   |  Новости

Розказуємо, які онлайн та офлайн активності на тему будівництва, нерухомості та пов'язаних галузей відбудуться восени.

Енергозберігаюче обладнання і альтернативні джерела енергії 

Дата: 22 по 24 вересня

Де: ВДНГ 

З 22 по 24 вересня на ВДНГ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка«Енергозберігаюче обладнання і альтернативні джерела енергії»:
• біоенергетика,
• вітрова  та сонячна енергія,
• гідроенергетика,
• геотермальна енергія,
• енергетична середа,
• альтернативне паливо,
• економія енергії в розумних будинках,
• інвестування в енергоефективність.

Сайт: http://istwe.agroinkom.com.ua/

Онлайн-конференція KYIV SMART CITY FORUM 2020

Дата: 8 жовтня 

Серед учасників – досвідчені фахівці та експерти у впровадженні сучасних smart-технологій в міську інфраструктуру. Спікери  представлять успішний досвід міжнародних та українських експертів у розбудові міст, архітекторів, урбаністів та представників влади у 4 секціях. Планується обговорення головних питань про готовність міста і громадян до кризових ситуацій, автоматизацію процесів та технології, які допомагають почуватися безпечно і захищено у новому світі.
Сайт події: http://forum.kyivsmartcity.com/

Solar Ukraine

6-9 жовтня 2020
Місце проведення: ВЦ КиївЕкспоПлаза, вул. Амстердамська, 1, Березівка, Київська обл.
Мова піде про: 
  • Законодавчі ініціативи розвитку енергетичної політики: міжнародний досвід та українські реалії;
  • Стратегічне партнерство України з країнами ЄС та країнами Азії;
  • Залучення інвестицій: як повинен виглядати сучасний інвестиційний проект. 
  • Smart технології як інструменти майбутнього;
  • Енергетична незалежність: практичні кейси.
  • Виклики та можливості розвитку сонячної енергетики;
  • Декаборнізація як енергетика майбутнього: політична воля та можливості вітчизняного галузевого ринку;
  • Альтернативні системи енергозбереження. Зелений тариф;
  • Розподіл електроенергії: системи управління та контролю.
А також енергоефективність та енергозабезпеченість.
Сайт: https://www.solarukraine.com.ua/

XIX Міжнародна спеціалізована виставка Технології захисту / ПожТех - 2020

Дата: 13 - 16 жовтня 2020

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Основна мета виставки:
Забезпечити можливість спілкування, обміну ідеями та думками в неформальній обстановці з експертами з усіх областей України. Продемонструвати переваги обладнання не тільки в статиці, але і в дії під час демонстраційних показів на відкритому майданчику.

Основні напрямки виставки:
- пожежна безпека будівель, споруд і територій (системи охоронно-пожежної сигналізації та оповіщення, автоматичні установки пожежогасіння, вогнезахисні фарби, покриття, облицювання, вогнегасники, пожежні гідранти)
- технічне оснащення рятувально-пожежних служб, спеціальних транспортних засобів 
- техногенна та промислова безпека;
- засоби індивідуального та колективного захисту персоналу (захисний одяг, засоби захисту органів дихання, зору і слуху, обладнання радіаційного захисту, засоби захисту для проведення робіт на висоті)
- охорона праці, ліквідація наслідків катастроф природного характеру.

Сторінка події https://www.facebook.com/expo.fire

INTER BUILD EXPO 2020

Дата: 21 - 23 жовтня

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Експозиція буде представлена ​​всіма напрямками будівельного комплексу від проектування та капітального будівництва до будівельних матеріалів і готових інтер'єрних рішень.


Сторінка події - https://www.facebook.com/events/821625258277149/

 Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2020»

Дата: 1012 листопада 2020

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2020»  це єдиний інформаційний простір для спеціалістів з усіх секторів будівельної промисловості та суміжних з нею галузей: архітекторів, містобудівників, інвесторів, будівельних компаній, комунальних служб, представників центральних органів влади, обласних та районних держадміністрацій, місцевих органів самоврядування, державних і приватних підприємств, міжнародних організацій та фондів.

«ЄвроБудЕкспо-2020»  це передтендерна площадка для огляду та оцінки товарів і послуг, що експонуються державними структурами із закупівлі, а також організаціями, що займаються забезпеченням будівельних об’єктів сировиною, матеріалами, обладнанням, технікою. Ця професійна подія є чудовою нагодою для національних та міжнародних компаній позиціонувати себе на українському будівельному ринку, проаналізувати конкурентоспроможність своєї продукції, знайти нових партнерів, дійти комерційної згоди, ознайомитись з передовими досягненнями сучасних технологій будівництва.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України.

Головна складова виставок  Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житловокомунального господарства» (організатор: Міністерствo розвитку громад та територій України). Тематична спрямованість заходів Конгресу (конференцій, семінарів, круглих столів) присвячена актуальним питанням галузі щодо визначення стратегічних напрямків реформування житловокомунального господарства України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку водопровідноканалізаційного господарства, енергозбереження на підприємствах галузі, системи тарифоутворення, забезпечення населення якісною питною водою, сучасного стану та проблем водних ресурсів, технологій очищення стічних вод, розробки національної стратегії поводження з відходами тощо.

Сторінка події: https://www.iec-expo.com.ua/eseua-2020.html

XVIII міжнародний водний форум AQUA UKRAINE

Дата: 10-12 листопада 2020

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна» 

AQUA UKRAINE – це схвалений UFI щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

Протягом 17‑ти років AQUA UKRAINE залишається визнаним лідером серед заходів, присвячених питанням забезпечення водними ресурсами, очистки промислових стоків, впровадження найкращих світових стандартів, передових досягнень і технологій водопостачання та водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно чистих технологій водозбереження. Саме тому форум входить до списку стратегічно важливих і вагомих заходів, обов’язкових для участі та підтримки з боку профільних міністерств, відомств, асоціацій та міжнародних організацій.

За підтримки:
- Міністерства енергетики та захисту довкілля України
- Міністерства розвитку громад та територій України
- Державного агентства водних ресурсів України
- Асоціації міст України
- Асоціації «Питна вода України»

Центральним заходом ділової програми і головним майданчиком для міжнародного діалогу про тенденції галузі є Конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор Міністерство розвитку громад та територій України). Тематика Конгресу присвячена найактуальнішим питанням розвитку водопровідно‑каналізаційного господарства та органічно доповнюється іншими заходами програми AQUA UKRAINE з першочергової проблематики у сфері якості води та управління водними ресурсами.

Доповідачами заходів виступають провідні фахівці - представники галузевих міністерств, асоціацій, науково‑дослідних підприємств, організацій, експерти світового рівня та провідні гравці ринку.

Переваги участі в AQUA UKRAINE:
- встановлення особистих контактів з новими потенційними клієнтами, продуктивні переговори, укладання контрактів;
- підтримка і розвиток вже існуючих ділових відносин з профільними представниками бізнесу і органами влади;
- демонстрація конкурентоспроможності та потенціалу вашого підприємства;
- збільшення впізнаваності вашої торгової марки;
- вплив на широку цільову аудиторію;
- відкриття перспектив розвитку для кожного учасника Форуму.

Сторінка події: https://www.iec-expo.com.ua/aquaua-2020.html 


Читать другие новости

17.08.2020
У фокусі форуму — готовність міст і громадян до кризових ситуацій, автоматизація процесів і технології, які допомагають відчувати себе захищеним в мінливому сві...
подробнее