Конференції у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у листопаді

05.09.2019   |  Новости

Property Times підібрав цікаві події у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у листопаді. Публікація буде доповнюватися.

Дивіться також Конференції у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у серпні, вересні та жовтні.

XII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика — 2019»

Коли: 5–7 листопада 2019

Де: Міжнародний виставковий центр

XII Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА — 2019» — ключова подія на території України в області ефективного використання паливно енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 5 — 7 листопада 2019 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику. Тематика виставки: відновлювана енергетика, альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК.

Міжнародна науково-практична конференція «Зелене будівництво»

Коли: 213 листопада

Де:  Київський національний університет будівництва і архітектури

У програмі конференції презентації, панельні дискусії та воркшопи від представників першої в світі провідної міжнародної системи оцінки екологічної стійкості проектів будівництва і інфраструктури BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method).

Початок о 10:00 актовий зал КНУБА. Участь безкоштовна, але необхідна попередня реєстрація (forms.gle/QHjaT8nw5dS4cjMT8).

Конференція спрямована на всебічний обмін досвідом в освітньо-науковій та практичній сферах, підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів, науковців та студентів, поширення та розвиток передових технологій, реалізацію дієвих проектів із залученням всіх зацікавлених сторін для стійкого розвитку України з урахуванням кращих світових напрацювань.

Подія: facebook.com/events/2412909115703545/

Міжнародна екологічна конференція «Свідомий бізнес 2.0»

Коли: 27 листопада 2019 року

Де: UNIT.city

Міжнародна екологічна конференція «Свідомий бізнес 2.0» – це майданчик для обміну практичними кейсами для бізнесу щодо впровадження Цілей сталого розвитку в економічну діяльність.

«Свідомий бізнес 2.0» – платформа, де в режимі реального часу знайомляться відповідальні бізнес-проекти та інвестори, які прагнуть заробляти гроші та бачити реальний позитивний вплив на екологію і громаду. Конференція «Свідомий бізнес 2.0» т це майданчик для обміну практичними кейсами для екологічного бізнесу.

Cайт: https://icip.com.ua/

Eastern Europe Real Estate Forum 2019

Де:  Intercontinental Kiev

Коли: 26 листопада

THE EE REAL ESTATE FORUM визнаний одним з ключових ринкових орієнтирів успішного розвитку нерухомості в Східній Європі і Азії. Форум об'єднує безліч провідних девелоперів, інвесторів, банкірів, архітекторів і лідерів думок з усього світу, зокрема з Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, Молдови та України. Захід щорічно проходить під егідою URE Club і Europaproperty.com.

Головна тема форуму 2019 - житлова нерухомість як драйвер зростання економіки регіону.

Основний фокус:

  • Інвестиції в житло: специфіка регіонів і форматів
  • Урбанізація і житлова забудова міст
  • Ефективний мікс: житлова і комерційна нерухомість

Більше 30 спікерів з України, Грузії, Білорусії та Казахстану, а також Польщі, Туреччини, Німеччини та країн Скандинавії плюс зона нетворкінгу та знайомств.

Сайт: http://www.eeaawards.com/

 

 

Читать другие новости

23.01.2020
Завдяки ВКАД буде спрощено сполучення в приміській зоні Києва
подробнее
22.01.2020
Активісті вважають, шо саме власник новобудови поруч намагався позбавити дачу охоронного статусу.
подробнее
21.01.2020
Така сталь не потребує фарбування чи іншого обслуговування.
подробнее
21.01.2020
Сьогодні будівельники перевлаштовують мережі побутової і дощової каналізації, здійснюють комплекс робіт зі спорудження лівоповоротних з’їздів (
подробнее