Конференції у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у листопаді

05.09.2019   |  Новости

Property Times підібрав цікаві події у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у листопаді. Публікація буде доповнюватися.

Дивіться також Конференції у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у серпні, вересні та жовтні.

XII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика — 2019»

Коли: 5–7 листопада 2019

Де: Міжнародний виставковий центр

XII Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА — 2019» — ключова подія на території України в області ефективного використання паливно енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 5 — 7 листопада 2019 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику. Тематика виставки: відновлювана енергетика, альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК.

Міжнародна екологічна конференція «Свідомий бізнес 2.0»

Коли: 27 листопада 2019 року

Де: UNIT.city

Міжнародна екологічна конференція «Свідомий бізнес 2.0» – це майданчик для обміну практичними кейсами для бізнесу щодо впровадження Цілей сталого розвитку в економічну діяльність.

«Свідомий бізнес 2.0» – платформа, де в режимі реального часу знайомляться відповідальні бізнес-проекти та інвестори, які прагнуть заробляти гроші та бачити реальний позитивний вплив на екологію і громаду. Конференція «Свідомий бізнес 2.0» т це майданчик для обміну практичними кейсами для екологічного бізнесу.

Cайт: https://icip.com.ua/

Eastern Europe Real Estate Forum 2019

Де:  Intercontinental Kiev

Коли: 26 листопада

THE EE REAL ESTATE FORUM визнаний одним з ключових ринкових орієнтирів успішного розвитку нерухомості в Східній Європі і Азії. Форум об'єднує безліч провідних девелоперів, інвесторів, банкірів, архітекторів і лідерів думок з усього світу, зокрема з Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, Молдови та України. Захід щорічно проходить під егідою URE Club і Europaproperty.com.

Головна тема форуму 2019 - житлова нерухомість як драйвер зростання економіки регіону.

Основний фокус:

  • Інвестиції в житло: специфіка регіонів і форматів
  • Урбанізація і житлова забудова міст
  • Ефективний мікс: житлова і комерційна нерухомість

Більше 30 спікерів з України, Грузії, Білорусії та Казахстану, а також Польщі, Туреччини, Німеччини та країн Скандинавії плюс зона нетворкінгу та знайомств.

Сайт: http://www.eeaawards.com/

 


Читать другие новости

13.09.2019
Зараз система налічує 7 000 камер і їх число постійно зростає
подробнее
12.09.2019
В рейтингу Світового банку за темпами урбанізації Україна знаходиться на 5 місці серед 70 країн світу. Це говорить про нераціональне використання територій
подробнее
12.09.2019
Згідно з порядком денним Антимонопольного комітету, питання про надання дозволу на здійснення угоди регулятор розгляне на засіданні 12 вересня
подробнее
12.09.2019
Згідно з проектом рішення, міська влада планує до кінця року завершити інвентаризацію всього розпочатого на території Києва будівництва. Сьогодні дані щодо того...
подробнее