Коворкінг «Платформа Львів» змінює концепцію та стає Futura Hub

02.02.2021   |  Новости

Новини партнерів

Коворкінг «Платформа Львів» здійснив ребрендинг і перетворився на Коворкінг Futura Hub, повідомляється в пресрелізі компанії. Нова футуристична концепція цього робочого простору Сo-eating. Co-working and Co-dreaming передбачає орієнтацію на сучасне мистецтво, емоційний релакс, конструктивні бізнес-рішення. Також в оновленому коворкінгу з’являться додаткові послуги для резидентів: віртуальний офіс, студія блогерів і content creators, дитяча кімната, бар, активна i крута тераса.

Futura Hub планує стати осередком, що об’єднає креативну молодь міста і бізнес-кластер Львова. Саме тому тут створено всі умови для великих орендарів, зацікавлених у комфортному та функціональному офісі, що не потребує інвестицій в ремонт, меблі та офісну інфраструктуру.

«Ми плануємо рухатися в концепції Co-eating, Co-working and Co-dreaming. Нашою метою буде формувати ком'юніті тих, хто цінує середовище сучасного комфорту. Ми віримо в те, що в такому середовищі можуть народжуватися нові ідеї для бізнесу і творчості, зав'язуватися ділові відношення і колаборації», — прокоментувала зміну концепції керівниця проєкту FUTURA HUB Анастасія Гаврилова.

Найближчим часом коворкінг презентує змінений дизайн приміщень.

Простір є ідеальним рішенням для малого, середнього і великого бізнесу, розміщення проектних команд, стартапів, віддалених філій великих компаній.


Читать другие новости

17.06.2021
Офісний простір стане першою локацією компанії в Україні, розташованою поза Києвом. 
подробнее
15.04.2021
Очікується, що інвестиції окупляться через 6–7 років. Оренда квартири обійдеться від 12 000 до 19 000 гривень.
подробнее