Лев Парцхаладзе: Забезпечити якість та швидкість оновлення доріг — спільне завдання Укравтодору та КБУ

20.12.2019   |  Новости

Експерти Конфедерації будівельників України на чолі з президентом Львом Парцхаладзе зустрілися із керівництвом Державного агентства автомобільних доріг України, де обговорили спільний план дій на 2020 рік, поввідомляє прес-служба КБУ.

Укравтодор та КБУ, ще в серпні 2019 року, підписали меморандум про співпрацю. 

«Ми продовжуємо спільну роботу. Зараз Укравтодор формує план дій на 2020 рік, тож ми сподіваємось на плідну співпрацю з КБУ по ряду ключових завдань», — наголосив очільник Укравтодор Олександр Кубраков.

Президент КБУ Лев Парцхаладзе підкреслив, що Конфедерація налаштована на конструктивізм та активну роботу по вирішенні системних проблем у дорожній галузі.

«Українські дороги потребують значної уваги, адже більш ніж 90% з них знаходяться у зношеному стані та потребують негайного ремонту або заміни. Ми не маємо права робити це «дешево», забезпечити якість та швидкість робіт – спільне завдання Укравтодору та професійних об’єднань», — сказав Парцхаладзе.

Завдяки  вступу КБУ до Європейської Федерації будівельної галузі (FIEC) Конфедерація має можливість втілювати кращі європейські практики у вітчизняні проекти, а широке представництво КБУ у кожному регіоні України – акумулювати професійні ресурси на місцях.

Лев Парцхаладзе запропонував провести серію регіональних конференцій із залученням керівників регіональних служб автомобільних доріг в областях, обласних державних адміністрацій, місцевих органів влади, власників і керівників дорожньо-будівельних компаній.

«Це допоможе виявити локальні проблеми та найти оптимальні шляхи їх вирішення за допомогою місцевих ресурсів», — сказав Парцхаладзе.

Серед головних завдань на 2020 рік виділили: розробка кваліфікаційних вимог до генпідрядників та виконавців робіт; створення публічного порталу системи управління та моніторингу робіт в режимі реального часу;  оновлення ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги. Споруди транспорту»  та ін.

Сторони домовились про більш тісну співпрацю в рамках меморандуму.


Читать другие новости

21.07.2020
 Під  час круглого столу обговорять напрацювання та пропозиції до нових законопроектів по реформуванню системи державного архітектурно-будівельного контролю – в...
подробнее
14.07.2020
Лев Парцхаладзе підкреслив, що за результатами обговорення страховики запропонували потрібні види страхових полісів для ринку житлового будівництва з урахування...
подробнее
06.07.2020
Збільшення санкцій за порушення законодавства та будівельних норм — одна із важливих ключових змін для реформування ДАБІ
подробнее
03.07.2020
Страхування має бути добровільним, це свого роду альтернатива тих функцій, що виконує зараз держава у особі Державної архітектурно-будівельної інспекції. Завдяк...
подробнее