Нове логістичне депо «Нової Пошти» побудує UFuture Хмельницького

03.02.2020   |  Новости

Група компаній «Нова Пошта» побудує логістичне автоматизоване депо площею 4 тис. кв. м у Білій Церкві (Київська обл.), йдеться в повідомленні холдингової компанії українського підприємця Василя Хмельницького UFuture, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«У вівторок, 4 лютого, відбудеться закладення пам’ятної капсули на місці будівництва нового логістичного автоматизованого депо компанії „Нова Пошта“ на 4 тис. кв. м», — зазначено в повідомленні.

Церемонія відбудеться в індустріальному парку «Біла Церква».

Як повідомлялося, «Нова Пошта» у 2020 році планує інвестувати в розвиток інфраструктури $100 млн: запустити другу чергу Київського інноваційного термінала; побудувати чотири великі інноваційні центри з автоматизованою сортувальною системою у Броварах, Дніпрі, Одесі та Харкові; побудувати перший вантажний термінал з роботизованою системою сортування палет і великогабаритних вантажів, модернізувати відділення та впровадити нове обладнання для підвищення швидкості обслуговування клієнтів. Крім того, велика частина інвестицій буде спрямована на інформаційні технології та розвиток мобільних сервісів.

UFuture — холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, яка об’єднує його бізнес- та соціальні проекти. Має диверсифікований портфель активів у сфері нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється в $550 млн. Загальна капіталізація бізнесів, в які вона інвестувала, перевищує $1 млрд.

До складу групи входять девелоперська компанія UDP, індустріальний парк «Біла Церква», міжнародний аеропорт «Київ» ім. Сікорського, оператор зовнішньої реклами «РТМ-Україна», а також інноваційні бізнеси: UDP Renewables (створює під ключ і розвиває під своїм управлінням сонячні електростанції), фармацевтична компанія «Біофарма», інноваційні парки UNIT.City та LvivTech. City.


Читать другие новости

07.08.2020
Будівництво завершує партнер-девелопер компанії Лев-Логістик з генпідрядником Скорпіон-РП.
подробнее
29.05.2020
Нагадаємо, метою індустріального парку «Біла Церква» є розвиток сучасного промислового виробництва в Україні. Парк пропонує землі промислового призначення зі вс...
подробнее
24.01.2020
Перевага у локаціях віддавалась житловим комплексам, торговим та торгово-розважальним центрам
подробнее