Мінрегіон оновить усі 100% буднормативів – Чернишов

30.06.2020   |  Новости

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов розповів в інтерв’ю Mind про плани Мінрегіону до кінця 2024 року повністю оновити Державні будівельні норми (ДБН). До кінця цього року міністерство запланувало переглянути близько 20 ДБН.

«Вони (буд нормативи – ред.) заважають. Якщо говорити про мою мету – збільшити обсяги інвестицій у галузь, то ДБН заважають. Це стосується всіх рудиментів, наприклад, обов'язкової наявності сміттєпроводу в під'їзді тощо. Ми плануємо ліквідувати ДБН, які заважають розвитку будівництва і не впливають на питання безпеки будівлі. Адже якщо подивитися на історію народження та життя норм і правил, то очевидно, що частина СНіПів дійсно застаріли, потрібна актуалізація», – розповів він.

Чернишов додав, що цим питанням займатиметься його міністерство та додав, що процес прискориться.

« У квітні набрали чинності раніше розроблені ДБН по інклюзивності будівель і споруд. З 1 червня вступили в дію ще шість змін. Загалом до кінця року планується перегляд близько 20 ДБН, а до кінця 2024 року Мінрегіон оновить усі 100% ДБН», – роз’яснив він.

Міністр наголосив, що буднормативи «мають відповідати кращому європейському і світовому досвіду»


Читать другие новости

18.05.2020
Станом на травень, здебільшого роботи ведуться, але є певні відставання, причини яких опрацьовуються на місцях та з головами облдержадміністрацій
подробнее
04.02.2020
Замість неї депутати призначили голову Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля.
подробнее