На бульварі Лесі Українки у Києві побудують ще один бізнес-центр

05.02.2020   |  Новости

Незабаром на бульв. Лесі Українки у Печерському районі Києва між будинками № 3 та №1/4 зведуть офісний центр з підземним паркінгом. Відповідні Містобудівні умови і обмеження (МУО) Київська міськдержадміністрація (КМДА) видала столичному ТОВ «Бізнес центр «Рафаель», передає КиївВласть. Ділянка під забудову знаходиться в межах історичного ареалу столиці, неподалік Бессарабки. При цьому Детального плану території (ДПТ) цієї землі не існує. Завершити його розробку планували ще три роки тому, але столична влада продовжила термін до кінця поточного року.

У наказі Департаменту містобудування та архітектури КМДА від 22 листопада 2019 року № 1502 зазначається, що висота запроектованої будівлі повинна обмежуватися 27 метрами. При цьому уточнено, що замовник має намір звести там 7 поверхову будівлю. Остаточна висота повинна бути визначена проектною документацією. Замовнику слід врахувати розміщення автостоянок (відповідно до розрахунку необхідної кількості машиномісць).

Згідно з документом, будівництво планується на ділянці 0,0759 га. Ділянка проектування знаходиться в межах історичного ареалу Києва, Центральної планувальної зони історичного центру міста, а також в зоні регулювання I категорії.


Читать другие новости

20.03.2020
Всього сьогодні передано 28 одиниць медичної техніки та обладнання
подробнее
10.03.2020
Тацій зазначив, що важливо також розробити правила, якими буде регулюватись облаштування балконів та розміщення різних об’єктів на фасадах.
подробнее
27.02.2020
Приватний нотаріус на підставі підроблених ухвал слідчого судді Печерського районного суду міста Києва зняла арешт, накладений на адміністративний будинок, розт...
подробнее