На Форумі Новобудов та Інвестицій 2019 розказали, як покупці обирають нерухомість в західному регіоні

20.05.2019   |  Новости

Середня ціна новобудов в Західному регіоні складає 14302 грн. Про це повідомила представник dom.ria Ірина Шеремета на Форуме Новобудов та Інвестицій 2019, який проходить у Львові.  Аналітик дала вичерпний аналіз ринку нерухомості, зокрема розказала про кількість запитів про нерухомість у західних регіонах. Так, найбільше нерухомістю цікавляться у Тернополі та Львові. А найменше  у Луцьку та Ужгороді.

Також згідно з даними dom.ria кількість запитів на вторинну нерухомість зростала, а на первинну — знижувалась. Але у цілому попит у 2018 році та на початку 2019 року залишився на одному рівні. Новобудови вибирають частіше за критерієм ціни (понад 90%) та району забудови (понад 90%). Менше за все покупців цікавить власна служба безпеки, а важливим вони вважють інфраструктуру, типи планування, бренд та репутація забудовника.

Також експерт розказала,  як покупці шукають житло на первинному ринку. Частіше за все інформацію отримують на сайтах нерухомості (47,9%), 32% покупців використовують усі канали отримання інформації, менше 20% —беруть інформації з сайтів забудовників.

Дуже цікавий слайд стосувався фінансових питань, зокрема, у який спосіб купують нерухомість у західному регіоні. Покупці здебільшого розраховують на властні заощадження (майже 50%), 30% планують продати старе житло, 12,9% — використати розстрочку від забудовника, менше 10 процентів сподіваються узяти кредит у банку.