На голову ДАБІ оголошено новий конкурс
В рамках анонсованої реформи ДАБІ, уряд оголошує конкурс на посаду голови цієї інспекції. Про це повідомила народна депутатка Олена Шуляк у Facebook.

Вона також навела перелік вимог до кандидатів. Щоб стати головою ДАБІ потрібно мати:
- вищу освіту не нижче магістра
- загальний стаж роботи від семи років
- досвід роботи на посадах держслужби «А» чи «Б» або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування (чи досвід роботи на керівних посадах у сфері державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду – не менше трьох років або досвід реформування чи управління змінами у великих організаціях.
«Знаю, що серед моїх друзів багато порядних професіоналів, тому звертаюся до вас: пробуйтеся, ви дуже потрібні! Від нас самих залежить наше майбутнє! Тому давайте робити нашу країну по-cправжньому європейською», — закликає Шуляк.
Нагадаємо, зараз в.о. голови Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) є Олександр Строкач.
Раніше Кабінет міністрів звільнив Олексія Кудрявцева з посади голови Державної архітектурно-будівельної інспекції після того, як до уряду надійшло звернення про підробний диплом про освіту чиновника.

