Нерухомість аеропорту «Бориспіль» передадуть в оренду

14.01.2020   |  Новости

Фонд держмайна (ФДМ) України передасть в оренду нерухомість Міжнародного аеропорту «Бориспіль», який раніше звинуватили в порушенні антимонопольного законодавства. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає пресслужба відомства.

Криклій зазначив, що конкуренція між потенційними орендарями забезпечить кращі умови оренди для держави і якісний сервіс для пасажирів.

«Саме для цього Міністерство інфраструктури спільно з Фондом державного майна вирішили, що в оренду будуть передаватися тільки об’єкти з певною площею і цільовим призначенням», — сказав Криклій.

Міністр інфраструктури наголосив, що має бути конкуренція між потенційними орендарями, що забезпечить найкращі умови оренди для держави та якісний сервіс для пасажирів: «Саме для цього Міністерство інфраструктури разом з Фондом державного майна вирішили, що в оренду передаватимуться тільки об’єкти з визначеною площею та цільовим призначенням».

З переліком майна, що пропонується для передачі в оренду можна ознайомитися на офіційному вебсайті Фонду державного майна України у розділі «Офіційне видання» - газета «Відомості приватизації».

 


Читать другие новости

13.01.2020
Представник проекту Юрій Ніколов також зазначив, що будівельні компанії нечасто скаржаться до АМКУ. Що ж до заяв забудовників житла, то їх доля серед всіх незад...
подробнее
19.12.2019
Аукціон відбувся 3 грудня і його переможцем стала компанія «Прогресстех-Україна» з Києва, яка готова була виконати роботи за 14,9 млн,при стартовій оцінці в 26...
подробнее
04.12.2019
Обсяг поглинання останні роки тримається на рівні 150–170 тис.кв.м, цьогоріч він очікується біля 130–140 тис.кв.м.
подробнее
06.11.2019
Зазначається, що на відкриті виставлено комплекс будівель загальною площею 2334,6 м кв.
подробнее