Нові дати MIPIM 2021 — 7 - 10 червня 2021

12.10.2020   |  Новини

Компанія Reed MIDEM (організатори виставки MIPIM) прийняла рішення перенести MIPIM 2021 на червень. Нові дати заходу - 7 - 10 червня 2021. 

«Ми підтримуємо таке рішення. Впевнені, що це дозволить краще підготуватись і презентувати українські проекти ефективно, а, головне, безпечно»,- говорять організатори української делегацій Ukraine at MIPIM.

Cалон MIPIM є найбільшим, найбільш авторитетним і представницьким інвестиційним експозиційним форумом в Європі. Це ключова подія у сфері нерухомості, здатне за 4 дні зібрати всіх серйозних учасників сектора — від розробників концепції розвитку території — до інвесторів і кінцевих користувачів.

Перша виставка була проведена в Каннах в березні 1990 року. Її популярність постійно зростала. За 25 років Mipim стала для професійних працівників сфери нерухомості, інвесторів, банків, міст, муніципалітетів і регіональних об'єднань, а також багатонаціональних компаній, зацікавлених в придбанні нерухомості, місцем щорічного «збору», реалізації контактів зі своїми партнерами практично з усіх країн світу.