Новий термінал запорізького аеропорту набуває європейського вигляду

02.09.2019   |  Новости

Новий термінал Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» продовжує змінюватися. Розпочалося зовнішнє оформлення фасаду. Підрядники монтують спеціальні панелі чорного та білого кольорів. Це надає терміналу ще більш сучасного вигляду. Виконання робіт проконтролював міський голова Володимир Буряк.

Будівництво нового пасажирського терміналу запорізького аеропорту все ближче до завершення. Роботи на об’єкті активізувалися. Тривають внутрішні оздоблювальні роботи. Підрядники запевняють, що сьогодні є всі можливості завершити об’єкт у поточному році.

Міський голова Володимир Буряк перевірив, як іде будівництво терміналу. Одне з важливих питань – надходження обладнання. Вже надійшло 80% обладнання вантажного терміналу. Розпочато його монтаж. Також триває облаштування прилеглої території. 

Міський голова наголосив, що введення в дію нового терміналу дозволить у подальшому відкрити додаткові авіаційні рейси та напрямки, збільшити кількість пасажирів.

Як раніше повідомлялося, будівництвом терміналу займається компанія «Альтіс констракшн». Проект виріс з півмільярда до 795 млн гривень. Термінал зводять на кредитні гроші, які КП взяло в «Укргазбанку». Спочатку планувалося, що кредитна лінія складе 10 млн доларів, але потім її збільшили на 3 млн доларів. Ставка по кредиту складає 7,5% річних.


Читать другие новости

Сегодня, 13:30
В Укравтодорі додають, що СRВС є однією з чотирьох найбільших державних компаній в Китайській Народній Республіці, які займаються будівництвом доріг, мостів, по...
подробнее
Сегодня, 12:00
Генеральним підрядником проекту став відомий польський виробник сонячних панелей Hanplast, який для цього відкрив своє представництво в Україні під керівництвом...
подробнее
17.10.2019
В Кабміні багато площі використовується неефективно, багато залів для нарад, великі незатишні коридори, величезні кабінети керівників.
подробнее
17.10.2019
Протягом конференції буде представлено низку кейсів — проектів, реалізованих на базі обладнання DAIKIN у Західній та Східній Європі — ТРЦ, БЦ, ОЦ, готелі, супер...
подробнее