Новий термінал запорізького аеропорту набуває європейського вигляду

02.09.2019   |  Новости

Новий термінал Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» продовжує змінюватися. Розпочалося зовнішнє оформлення фасаду. Підрядники монтують спеціальні панелі чорного та білого кольорів. Це надає терміналу ще більш сучасного вигляду. Виконання робіт проконтролював міський голова Володимир Буряк.

Будівництво нового пасажирського терміналу запорізького аеропорту все ближче до завершення. Роботи на об’єкті активізувалися. Тривають внутрішні оздоблювальні роботи. Підрядники запевняють, що сьогодні є всі можливості завершити об’єкт у поточному році.

Міський голова Володимир Буряк перевірив, як іде будівництво терміналу. Одне з важливих питань – надходження обладнання. Вже надійшло 80% обладнання вантажного терміналу. Розпочато його монтаж. Також триває облаштування прилеглої території. 

Міський голова наголосив, що введення в дію нового терміналу дозволить у подальшому відкрити додаткові авіаційні рейси та напрямки, збільшити кількість пасажирів.

Як раніше повідомлялося, будівництвом терміналу займається компанія «Альтіс констракшн». Проект виріс з півмільярда до 795 млн гривень. Термінал зводять на кредитні гроші, які КП взяло в «Укргазбанку». Спочатку планувалося, що кредитна лінія складе 10 млн доларів, але потім її збільшили на 3 млн доларів. Ставка по кредиту складає 7,5% річних.