Оголошено переможців кращих ритейлерів та ТРЦ України на RAU Awards 2024
5 грудня у Києві пройшла VII найпрестижніша церемонія нагородження кращих компаній сфер роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості України – RAU Awards-2024.
Гостями RAU Awards-2024 стали топ-менеджери та лінійні керівники компаній, які відіграють ключову роль у формуванні та розвитку ритейлу в країні: Епіцентр, Сільпо, Алло, Антошка, Будинок іграшок, Коло, Аврора, АТБ, LPP, Comfy, Dragon Capital, Budhouse Group, RDA, ТРЦ Respublika Park, Eva, Фокстрот, ТРЦ Retroville, Vodafon, ТРЦ Gulliver, АНЦ, WOG, Akvarel, Київстар, Novus та інші.
Цього року організатори оновили методологію проведення конкурсу: відтепер кожна компанія має самостійно подати заявку для участі. Переможців премії визначали шляхом голосування Експертної ради (60%) та учасників галузі (40%).
Кращих з кращих нагороджували в 27-ми номінаціях, з яких 18 належать до ритейлу, а 9 – до девелопменту ТРЦ. Також особливий приз отримали найуспішніші люди зі сфер роздрібної торгівлі та девелопменту: «Персона року в ритейлі» та «Персона року в девелопменті».
Окрема нагорода – «Найдинамічніший ритейлер року» (Спеціальна премія ім. Євгенія Кулинича).
Також цього року до переліку номінацій були введені три нові: «Інноваційний ритейлер року», «Кращий концепт року в ритейлі» та «Кращий маркетинг ТРЦ».
Переможців визначили голосуванням Експертної ради, в яку увійшли власники та топ-менеджери провідних компаній сфер рітейлу та девелопменту, керівники консалтингових компаній, а також авторитетні експертів ринку рітейлу, а також відкритим голосуванням учасників ринку.
Переможці RAU Awards-2024:
Ритейлер року в jewelry – мережа Укрзолото.
Ритейлер року в сегменті спортивного одягу та взуття – Puma.
Ритейлер року в drogerie – EVA.
Ритейлер року в сегменті «Dollar Store» – АВРОРА
Ритейлер року в сегменті техніки, електроніки та гаджетів – COMFY
Ритейлер року в сегменті портативної електроніки – КИЇВСТАР
Ритейлер року в сегменті товарів для дітей – Будинок Іграшок
Магазин біля дому/міні-маркет року в FMCG – Сімі/Сім 23
Компактний супермаркет року в FMCG – АТБ
Супермаркет року в FMCG – СІЛЬПО
Якірний fashion-ритейлер року – SINSAY
Fashion-ритейлер року – SINSAY
Ритейлер року в сегменті Pharmaceutics – Аптека АНЦ
Ритейлер року в сегменті ПЕК – OKKO
У номінації “Кращий концепт року в ритейлі” перемогли – WOG
У номінації “Інноваційний ритейлер року” перемогли – COMFY
У спеціальній номінації “Найдинамічніший ритейлер року” (премія імені Євгена Кулініча) перемогла – Мережа аптек Подорожник
У номінації “Персона року в ритейлі” перемогла – Анна Марсова, International Leasing and Expansion Director Sinsay
Кращий малий ТРЦ поза міст-мільйонників (GLA від 10 000 до 19 999 кв. м) – ЗЛАТА ПЛАЗА (Рівне)
Кращий середній ТРЦ поза міст-мільйонників (GLA від 20 000 кв. м до 39 999 кв. м) – Sky park (Вінниця)
Кращий великий ТРЦ поза міст-мільйонників (GLA понад 40 000 кв. м) – VELES (Івано-Франківськ)
Кращий малий ТРЦ в містах-мільйонниках (GLA від 10 000 кв. м до 19 999 кв. м) – Piramida (Київ)
Кращий середній ТРЦ в містах-мільйонниках (GLA від 20 000 кв. м до 39 999 кв. м) – FORUM LVIV (Львів)
Кращий великий ТРЦ в містах-мільйонниках (GLA від 40 000 до 73 999 кв. м) – Nikolsky (Харків)
Кращий суперрегіональний ТРЦ в містах-мільйонниках (GLA понад 74 000 кв. м) – Respublika Park (Київ)
У номінації “Кращий маркетинг ТРЦ” перемогли – Respublika Park (Київ)
У номінації “Персона року в девелопменті” перемогла – Юлія Щаслива, генеральна директорка ТРЦ Respublika Park.
Для незалежного аудиту процесу голосування Асоціація ритейлерів обирала одного з лідерів ринку аудиторсько-консалтингових послуг – компанію BDO in Ukraine.