Завод «Ковальська» може призупинити роботу через арешт рахунків СБУ и ГПУ

19.07.2019   |  Новости

ТОВ «Бетон Комплекс» — підприємство Групи «Ковальська», може призупинити свою роботу через арешт банківських рахунків за рішенням суду, що отримане за поданням Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України. Про це повідомляє прес-служба Групи.

17 липня 2019 до «Альфа-банк» та «УкрСиббанк», з якими співпрацює Група «Ковальська», надійшла ухвала Соснівського районного суду м. Черкаси, в якій йдеться про те, що ТОВ «Бетон Комплекс» має ознаки фіктивності та діє поза правовим полем. Ухвалою накладено арешт на кошти, що знаходяться на рахунках, вказаних вище банківських установ та зупинено видаткові операції за такими рахунками.

При цьому, за твердженнями прес-служби, підприємство є одним з дев’яти потужних виробництв бренду «Бетон від Ковальської» та одним із лідерів виробництва конструктивного залізобетону в Україні. При цьому, вимога про арешт коштів базується на твердженні слідчого Головного слідчого управління СБУ, що, нібито, підприємство не має жодних виробничих потужностей, власного майна, працевлаштована в ньому лише одна особа, будь-які офісні чи складські приміщення не орендуються. У той час, як на підприємстві працює більше 700 людей, діє перший та єдиний в Україні експериментальний комплекс, в якому проходять повномасштабні випробування будівельних матеріалів, розробляються рецептури та вироби. Завод має власну розвинену логістичну систему з великим власним парком спеціального транспорту. Це велике підприємство, сучасний український бізнес, який дає роботу і сумлінно сплачує податки — у 2018 років обсяг сплачених податкових платежів становив 99 млн. грн, а за 6 місяців поточного року — 64 млн грн.

«Ми вимагаємо негайного зняття безпідставного арешту з рахунків нашого підприємства, виправлення наслідків халатності у проведенні досудового розслідування, яке робить абсурдні висновки про фіктивність діяльності ТОВ «Бетон Комплекс», — йдеться в повідомленні.