Підряднику повідомлено про підозру у привласненні коштів, виділених на ремонт столичних підземних переходів

04.10.2021   |  Новини

Деснянською окружною прокуратурою м. Києва повідомлено про підозру директору підрядної організації у заволодінні бюджетними коштами під час виконання робіт з ремонту підземного пішохідного переходу у Деснянському районі м. Києва, повідомляє Київська міська прокуратура.

Згідно з матеріалами слідства, упродовж 2020 року Комунальне підприємство ШЕУ Деснянського району м. Києва уклало договори з суб’єктами господарювання на проведення поточного ремонту двох підземних пішохідних переходів, розташованих біля станції метро «Чернігівська», а також на перетині вулиці Братиславська з проспектом Лісовим у Деснянському районі м. Києва.

Загальна вартість ремонтних робіт, відповідно до умов договорів, складала 1, 5 млн гривень.

Один з підрядників, маючи на меті заволодіння бюджетними коштами, вніс до фінансових документів завідомо недостовірні відомості щодо обсягів та вартості фактично виконаних ремонтно-будівельних робіт, чим спричинив матеріальну шкоду територіальній громаді міста Києва на суму понад 150 тис. гривень.

У серпні 2021 року в межах цього ж кримінального провадження прокуратура повідомила про підозру начальнику КП ШЕУ Деснянського району м. Києва за фактом розтрати понад 260 тис. гривень бюджетних коштів, виділених на ремонт підземних переходів. Досудове розслідування триває.