Після зняття карантину рітейл очікує сплеск продажів

17.04.2020   |  Новости

Карантин у всьому світі вплинув на споживчі настрої. Покупці зосередилися на придбанні необхідних у побуті речей та продуктів харчування, а необхідність оновлення гардероба відійшла на другий план.

Однак, як зазначила директор компанії UTG Євгенія Локтіонова у прямому ефірі «Торгова нерухомість на карантині», зголоднівши по спілкуванню та соціалізації, люди після тривалого періоду ізоляції підуть в магазини улюблених брендів і захочуть провести час у колі друзів в кафе. «Тому після зняття карантину ми побачимо поступове відновлення продажів, а деякі рітейлери зможуть навіть відзначити їх сплеск», - підкреслила вона. Думку експерта підтверджує приклад Hermes, який в перший день роботи після скасування карантину на території Китаю заробив $ 2,7 млн, побивши тим самим усі рекорди магазинів класу люкс в Піднебесній.

Ослаблення умов карантину в Китаї вже призвело до повсюдного сплеску продажів. Як пише видання Esquire, жителі країни, які отримали можливість вільно відвідувати магазини, почали робити покупки, чого були позбавлені під час COVID-19. І в день відкриття одного з провідних магазинів Hermes компанія продала товарів щонайменше на 19 мільйонів юанів або $ 2,7 млн. Клієнтами бутика стали в основному жителі однієї з найбагатших в країні провінцій Гуандун. Вони купували брендовий посуд, взуття та вироби зі шкіри, після чого ділилися фотографіями своїх покупок в соціальних мережах.


Читать другие новости