Поблизу Forum Lviv у Львові планують побудовати новий квартал з житлом та виробництвом

09.10.2019   |  Новости

Поблизу Forum Lviv пропонують побудувати новий житловий квартал із громадськими та виробничими приміщеннями. Про це йдеться в детальному плані в районі вулиць Газової, Куліша, Балабана, та Джерельної. Частково ця територія вже сформована змішаними кварталами житлової, громадської та виробничої забудови, втім територія колишнього Львівського газового заводу залишається занедбаною. Площа ДПТ становить 12,8 га, а першу чергу планують реалізувати за 5 років, пише Твое Місто.

Територію, обмежену детальним планом, хочуть розділити на шість кварталів. У першому планують зберегти наявну забудову та збудувати тут 5-поверхову громадську будівлю.

У другому та третьому кварталі також пропонують зберегти наявні будівлі та дозволити їх можливу реконструкцію. Доповнити другий квартал хочуть сквером та відкритим громадським простором.

На колишніх виробничих територіях четвертого кварталу запланували звести нові будівлі громадського призначення та трансформаторну підстанцію. У п’ятому та шостому кварталах має з’явитися 4–6 поверхове житло, будівлі громадського та торгового призначення. Передбачається, що у новому кварталі з’явиться до 6 тис. робочих місць, що зменшить маятникову міграцію населення у центр міста.

За проєктом ДПТ, вулиця Газова стане пішохідною з можливістю заїзду спецтранспорту. При моделюванні пасажиропотоків у районі детального плану врахували зміни, які вже запрацювали на проспекті Чорновола та вулиці Куліша. Вздовж головних пішохідних алей та вздовж вулиць із зеленими смугами в межах їхнього поперечного профілю рекомендують улаштовувати декоративні пониження озелененої зони, аби регулювати мікроклімат кварталу.

Для збереження зелених площ пропонують влаштувати проектовані автостоянки на території кварталу із покриттям із перфорованих плит замощення або газонних решіток ТТЕ та шумовідбивні екрани зі сторони залізничної колії. 

16 жовтня відбудеться громадське слухання детального плану території у приміщенні Міського палацу культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1). Початок о 18:00.


Читать другие новости

Сегодня, 12:00
Генеральним підрядником проекту став відомий польський виробник сонячних панелей Hanplast, який для цього відкрив своє представництво в Україні під керівництвом...
подробнее
21.10.2019
Програма поширюється лише на ті балкони, які виходять на головний фасад у будинках-пам’ятках архітектури.
подробнее
17.10.2019
В Кабміні багато площі використовується неефективно, багато залів для нарад, великі незатишні коридори, величезні кабінети керівників.
подробнее
17.10.2019
Протягом конференції буде представлено низку кейсів — проектів, реалізованих на базі обладнання DAIKIN у Західній та Східній Європі — ТРЦ, БЦ, ОЦ, готелі, супер...
подробнее