Призначено заступника Міністра розвитку громад та територій, який буде відповідати за будівництво

06.05.2020   |  Новости

Кабінет Міністрів України призначив заступників Міністра розвитку громад та територій України. Зокрема, на посаду Першого заступника призначено Василя Лозинського. Профільними заступниками призначено В’ячеслава Негоду, Наталію Хоцянівську та Анну Коваленко. Про це повідомляє прес-служба мінрегіону.

 

Перший заступник Міністра Василь Лозинський буде опікуватися державною політикою у сфері будівництва, містобудування, просторового планування територій та архітектури, технічного регулювання та енергоефективності у будівництві, питаннями євроінтеграції.

Сфера повноважень заступника Міністра В’ячеслава Негоди – формування та реалізація державної політики у сферах територіальної організації влади, адміністративно-територіального устрою, розвитку місцевого самоврядування.

Наталія Хоцянівська відповідає за забезпечення формування та реалізацію державної політики у галузі житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, поводження з побутовими відходами, поховання, технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, питної води та питного водопостачання.

Анна Коваленко координує та забезпечує ефективну роботу в напрямку формування державної політики у сфері регіонального розвитку, а також відновленням систем життєзабезпечення громад на підконтрольній українській владі території Донецької та Луганської областей.