Проєкт реконструкції ТРЦ «Дитячий світ» будуть обирати на конкурсній основі

29.03.2021   |  Новини

«Дитячий світ» оприлюднив альтернативний варіант фасаду ТРЦ через хвилю невдоволення користувачів соцмереж, яка була викликана попереднім рендером.

«Вважаємо за необхідне повідомити, що оприлюднені зображення є лише однією з попередніх версій, запропонованих на розгляд серед приблизно дев’яти інших. Вони не є остаточними, а роботи з розробки оформлення фасадів ще далекі від завершення.

Так, наприклад, вже сьогодні ми ведемо обговорення принципово іншої концепції фасаду з архітектурною студією lab181, але й ці наробки не є фінальними», — йдеться в повідомлення.

Пізніше з’явилося оновлення інформації: «Ми дуже вдячні за всі відгуки, які отримали від громади міста стосовно реконструкції Дитячого світу. Нам дуже приємно, що Дитячий світ займає особливе місце в серцях та думках киян, а його доля вам небайдужа.

Саме тому нами спільно з забудовником було прийнято рішення оголосити конкурс, представити на розгляд громади декілька незалежних проектів та дати жителям Києва можливість власноруч вирішити яким буде Дитячий світ майбутнього.

Детальні умови конкурсу вже в обговоренні та будуть опубліковані найближчим часом».

Нагадаємо, що редевелопмент ТРЦ передбачає реконцепцію першої черги та будівництво другої, в результаті орендна площа торгового центру розшириться на 15 000 кв. м.