Рада прийняла закон про відміну пайової участі у розвиток інфраструктури населених пунктів

11.09.2019   |  Новости

11 вересня Верховна Рада України розглянула та прийняла у першому читанні Законопроект № 1059 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні», який серед іншого передбачає повну відміну пайової участі у розвиток інфраструктури населених пунктів. 290 депутатів проголосували за.

Як повідомив колишній заступник міністра Мінрегіонбуду Лев Парцхаладзе, пайовий внесок в Україні у тому вигляді, в якому він зараз існує, є неефективним, породжує високі корупційні ризики. «Найважливіше — він не виконує свою головну функцію — розвиток інженерно-транспортної та будівництво нової соціальної інфраструктури населених пунктів. Сьогодні регіони і так мають потужну фінансову підтримку в рамках децентралізації, а місцеві бюджети зростають. Тому пайова участь давно себе віджила. Крім цього, повна відміна пайової участі може сприяти суттєвому підвищенню позиції України у рейтингу Doing Business за показником «Отримання дозволів на будівництво», — зазначив Парцхаладзе.


Читать другие новости

12.09.2019
Запланировано внедрить е-кабинет застройщика, определить параметрический метод в строительстве преимущественным
подробнее
04.09.2019
Згідно із законопроєктом, дохід від продажу об’єкта нерухомості визначатиметься виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу, однак не нижче за ринков...
подробнее
03.09.2019
Стратегічним питанням залишається забезпечення доступності комунальних послуг для населення
подробнее
03.09.2019
Автори проєкту вважають, що цей крок залучить в економіку вітчизняні та іноземні інвестиції.
подробнее