Росія вдарила по Харкову: влучили в будівельний гіпермаркет та по Центральному парку міста

25.05.2024   |  Новини

У суботу росіяни вдарили по Харкову. Дві КАБ впали на гіпермаркет Епіцентр. Після ворожої атаки  розгорілася пожежа на площі 15 тисяч кв. м гіпермаркету. Спочатку було відомо щонайменше про 2 загиблих та 24 постраждалих.  На понеділок кількість загиблих зросла до 16, кількість постраждалих до 44.

«Маємо велику кількість людей, зниклих без весті. Багато поранених. Судячи зі всього, удар наносився саме по торгівельному центру, де знаходилося багато людей - це чистий тероризм», - написав міський голова Ігор Терехов.

Зараз у середини працюють пожежники.

Атаку прокоментував президент Зеленський. Він сказав: «Росія нанесла черговий жорстокий удар по нашому Харкову – по будівельному гіпермаркету – у суботу, просто посеред дня. Станом на зараз відомо, що в гіпермаркеті могли перебувати понад 200 людей. Усі служби вже на місці надають допомогу – рятують людей і ліквідовують пожежу, яка повністю охопила приміщення, 10 тис. кв. м. Відомо про загиблих і поранених. Якби Україна мала достатньо засобів ППО та сучасної бойової авіації, такі російські удари стали б просто неможливими. І саме тому ми звертаємося до всіх лідерів, до всіх держав: нам потрібне значне посилення протиповітряної оборони і достатньо можливостей знищувати російських терористів. Завдання, яке потрібно виконати і можливо виконати тільки спільно зі світом. Щодня ми закликаємо світ: дайте нам ППО, врятуйте людей. Кожне неприйняте рішення про підтримку – це втрата наших людей».

Після удару по гіпермаркету росіяни повторно вдарили по Харкову — цього разу поцілили по Центральному парку міста. Інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється, повідомив мер Ігор Терехов.