У Києві землю незаконно продавали за 1 млн долларів

28.10.2021   |  Новини

СБУ в ході спецоперації у Києві знешкодила організоване угруповання, яке спеціалізувалося на махінаціях з незаконного відчуження землі. Зловмисники протиправно заволоділи декількома гектарами земельних площ територіальної громади столиці.

Одну із земельних ділянок, вони намагалися незаконно продати за 1 млн дол. Правоохоронці затримали організаторів групи під час передачі всієї суми грошей.

За даними слідства, ділки налагодили протиправний механізм відчуження землі для продажу. Щоб реалізувати оборудку, вони використовували підроблені договори і акти на право власності.

У квітні цього року, зловмисники подали до одного з районних судів Миколаївської області фальшиві документи на 4 земельні ділянки у Києві, для їх передачі у власність підконтрольній комерційній структурі.

Після отримання «позитивного» судового рішення та внесення даних до Держреєстру речових прав на нерухоме майно, ділки підшукували клієнтів для продажу незаконно одержаних земельних площ.

У межах кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до схеми